2019-03-19 15:12 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Lechowa rodzina powiększyła się!

Dokładnie o 1:12 na świat przyszła Marcelina. To pierwsza poznanianka, która urodziła się 19 marca tego roku! Jako, że dziś przypada również rocznica powstania Lecha Poznań, Marcelinka mogła liczyć na specjalny prezent od Kolejorza. Od dziś młoda poznanianka na wieczność będzie miała swoje miejsce na trybunach przy Bułgarskiej.

W szpitalu przy ulicy Polnej szczęśliwych rodziców ze swoją pociechą odwiedził Volodymyr Kostevych. Obrońca Kolejorza przekazał bobasowi zestaw klubowych upominków, a także dożywotni karnet. Dzięki niemu Marcelinka będzie z Lechem już na zawsze. Z pewnością minie trochę czasu nim dziewczynka po raz pierwszy pojawi się przy Bułgarskiej, ale my już na nią czekamy.

- Jeszcze raz w imieniu całego klubu chcemy pogratulować szczęśliwym rodzicom. Dożywotnim karnetem oraz niebiesko-białą wyprawką chcieliśmy uhonorować pierwszego poznaniaka, który przyszedł na świat w tym ważnym dla Lecha dniu - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Mamy nadzieję, że gdy tylko Marcelinka podrośnie razem ze rodzicami odwiedzi nas przy Bułgarskiej i będzie często wspierać lechitów z trybun naszego stadionu - dodaje.

Mamie i Tacie serdecznie gratulujemy! Przy okazji chcemy również podziękować oddziałom położniczym ze: Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei, Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego przy ulicy Polnej, Szpitala Świętej Rodziny oraz Szpitala Wojewódzkiego przy ulicy Juraszów, które bardzo aktywnie zaangażowały się w naszą akcję.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij