2019-10-01 16:17 Wiktoria Łabędzka , fot. Marcin Rajczak

Lechito, sprawdź, co czeka na Ciebie w trzeciej edycji programu!

Ruszyła trzecia edycja programu LECHICI - największego projektu lojalnościowego w Polsce. Na uczestników Akademii Kibica czeka jeszcze więcej atrakcyjnych nagród, o których zdobycie będzie łatwiej. A to wszystko, aby - zgodnie z ideą projektu - być bliżej klubu!

Poprzednie odsłony programu LECHICI dostarczyły wielu przydatnych informacji, które pomagają nam w jego doskonaleniu. W sierpniu ruszyła trzecia edycja, która stoi pod znakiem trzech "jeszcze": jeszcze łatwiej, jeszcze więcej, jeszcze korzystniej.

Jeszcze łatwiej

Popularność nagród w minionym roku zależała - obok atrakcyjności - od ich dostępności. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się SMS wiadomości, zawierające najważniejsze informacje dotyczące zespołu, autograf na klubowym przedmiocie czy - nieco bardziej angażujące - obserwacja treningu i wycieczka z gościem. W związku z licznymi głosami płynącymi z waszej strony postanowiliśmy obniżyć progi punktowe większości nagród. Teraz bycie bliżej klubu jest jeszcze łatwiejsze!

Jeszcze więcej

Zdjęcie z piłkarzem, obserwacja treningu czy udział w konferencji prasowej to nie lada gratka, która czeka na uczestników Akademii Kibica. Poziom atrakcyjności oferty wzrasta wraz z kolejną rangą w programie. W trzeciej edycji programu LECHICI przygotowaliśmy dla Ciebie nowe, jeszcze ciekawsze atrakcje. Kolekcjonujesz autografy i brakuje Ci podpisów kilku piłkarzy? A może chcesz zrobić komuś niespodziankę i podarować fankartę ulubionego zawodnika? Teraz to nie problem!

Usatysfakcjonowani poczują się również bardziej wymagający kibiców. Twoje dziecko marzy o spotkaniu ze swoim idolem i wyjściu na murawę Stadionu Poznań? A może sam chciałbyś poczuć atmosferę boiska i podać piłkę niebiesko-białym?Koniecznie zajrzyj na stronę programu LECHICI i przekonaj się, jakie to proste! >>>

Jeszcze korzystniej

Choć sprzedaż karnetów została już zakończona, warto wspomnieć o korzyści płynącej z jego posiadania. Uczestnicy programu LECHICI przy zakupie abonamentu otrzymują bowiem specjalną pulę punktów, którą mogą wykorzysta na nagrody bądź przy nabywaniu gadżetów w Stacjach Kolejorz. I tak, przy zakupie karnetu rocznego, na konto lechity wpływa 7000 punktów (równowartość 70 zł), a na rundę wiosenną 2500 (równowartość 25 zł). Miej to na uwadze rozważając kupno biletu zapewniającego Ci miejsce na Stadionie Poznań przez cały sezon!

- Planujemy systematyczne wprowadzanie nowych funkcjonalności do programu LECHICI, dzięki którym nasi kibice będą jeszcze bardziej uprzywilejowaną grupą - mówi Wiktor Bednarek, specjalista ds. marketingu i koordynator programu. - Niebawem dodamy moduł ankietowy, który nie tylko ułatwi nam zbieranie opinii, ale i dostosowywanie programu do potrzeb kibiców. Składu może nie będą jeszcze wybierać, ale na pewno na inne obszary działania klubu będą mieli spory wpływ. Taką moc sprawczą będą mogli wykorzystać - na przykład - przy wyborze kreacji graficznych, czy też wybierając piłkarzy do różnorakich konkurencji. Pomysłów na nowe funkcjonalności mamy wiele, ale będziemy je wdrażać stopniowo. Program ma zmierzać w kierunku ciągłego wyróżniania jego członków, by z uczestnictwa w projekcie płynęło coraz więcej korzyści - wyjaśnia.

Co więcej, uczestnicy programu LECHICI otrzymują specjalne promocje handlowe, a wśród nich liczne rabaty. Wniosek? Należąc do programu, płacisz mniej! Ponadto, każdy zakup niebiesko-białego gadżetu czy biletu na mecz to punkty, które możesz wymienić na wyżej opisane atrakcje bądź wykorzystać płacąc za rzeczy nabyte w sklepach Kolejorza.

Więcej o samym programie dowiesz się tutaj >>>

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij