2021-07-29 11:54 Lilianna Szymczak , fot. Adam Jastrzębowski

Lechito, do 1 sierpnia wykorzystaj swoje punkty!

Tylko do niedzieli, 1 sierpnia można wykorzystać punkty zgromadzone w poprzednim sezonie w programie LECHICI*. Po tym dniu uzbierane "oczka" zostaną wygaszone. Warto więc w najbliższych dniach pomyśleć o niebiesko-białych zakupach. Dzięki punktom taniej można nabyć m.in. karnety na mecze Lecha Poznań w rozpoczętych niedawno rozgrywkach, a także nową koszulkę meczową na sezon rocznicowy.

LECHICI to program, dzięki któremu najwierniejsi kibice Kolejorza mogą być jeszcze bliżej klubu. Im wierniej kibic wspiera niebiesko-białych, im więcej przychodzi na mecze Lecha, tym więcej nagród i przywilejów zyskuje. Atrakcje są bardzo przeróżne i każdy fan Kolejorza bez wątpienia znajdzie coś dla siebie.

Masz konto w Lechitach? W takim razie wiesz o tym najlepiej. Pamiętaj tylko, że 1 sierpnia punkty, które zgromadziłeś na swoim koncie do końca czerwca - a jeszcze ich nie wykorzystałeś - zostaną wygaszone*. Nie warto tracić tego, co uzbierałeś w trakcie ostatniego sezonu, dlatego zachęcamy do wykorzystania tych "oczek". A na co? Możliwości masz kilka m.in. na nową koszulkę meczową na sezon rocznicowy, a także obniżenie ceny karnetów na mecze Lecha Poznań w sezonie 2021/22.

Jak wykorzystać punkty zgromadzone w programie LECHICI? Należy jeszcze w trakcie uzupełniania danych transakcji wybrać liczbę "oczek" z dostępnego salda punktowego, a następnie kliknąć przycisk "ZAPŁAĆ PUNKTAMI". Pamiętaj, że każde 100 "oczek" w programie to obniżenie ceny o złotówkę.

------

* - wygaszanie nie dotyczy punktów z rekompensat oraz voucherów #wGóręSerca

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij