2020-01-13 12:21 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

Lechici przygotowują się do obozu

Już w następną niedzielę, 19 stycznia Lech Poznań wyruszy na obóz przygotowawczy do tureckiego Belek. Ostatni tydzień przed wyjazdem będzie jednak dla piłkarzy trenera Dariusza Żurawia bardzo intensywny.

Od powrotu do treningów, w czwartek, 9 stycznia lechici przygotowują się do rundy na własnych boiskach, korzystając z przyjaznej, jak na styczeń aury. W poniedziałek od godziny 8:00 piłkarze Kolejorza podzielili się na grupy i rozpoczęli testy wydolności oraz wytrzymałości na bieżni poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. To jednak nie wszystko, bowiem zawodników pierwszej drużyny czeka jeszcze tensiomiografia, czyli diagnostyka funkcjonalna stawów, mięśni i więzadeł.

Równocześnie na boiskach przy Stadionie Poznań odbywają się treningi piłkarskie, których stan osobowy uzależniony jest od grup, w których uczestniczą lechici na poznańskim AWF-ie. Pierwsze wspólne ćwiczenia Kolejorz odbędzie w czwartek, w godzinach porannych. Na ten dzień, oraz na piątek zaplanowane są dwie jednostki treningowe. W sobotę sztab zaordynował ostatnie zajęcia przed wylotem do tureckiego Belek.

Wylot będzie miał miejsce z Berlina w godzinach południowych. Lechici spędzą w Turcji 10 dni i zagrają cztery sparingi: z Astrą Giurgiu, Szachtarem Donieck, NK Maribor oraz FK Voždovac.

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij