2020-01-21 06:49 Wiktoria Łabędzka , fot. Przemysław Szyszka

Lechici korzystają i oglądają na żywo!

Lechito, śledź przygotowania Kolejorza w tureckim Belek! Do szeregu korzyści wynikających z uczestnictwa w programie dochodzi kolejna - bezpośrednia* możliwość sprawdzenia aktualnej dyspozycji niebiesko-białych na tle wymagających rywali. Nie jesteś członkiem projektu profrekwencyjnego? Zarejestruj się i zapewnij sobie dostęp nie tylko do transmisji ze sparingów, ale i dodatkowych materiałów z zimowego zgrupowania!

Zawodnicy trenera Dariusza Żurawia spędzą w Turcji dziesięć dni, podczas których rozegrają cztery mecze kontrolne. Zgrupowanie zainaugurują spotkaniem z wiceliderem ligi rumuńskiej, Astra Giurgiu. Niespełna 72 godziny później zmierzą się z dwunastokrotnym mistrzem Ukrainy, Szachtarem Donieck. W przededniu powrotu do Poznania czekają ich dwa starcia - z serbskim FK Voždovac oraz słoweńskim NK Maribor.

Oczywiście sparingi nie obyły by się bez transmisji. Za pośrednictwem playera Vimeo otrzymacie możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym boiskowych poczynań niebiesko-białych. Chcesz przekonać się, w jakiej formie są zawodnicy? Nad jakimi elementami gry pracują? Ciesz się z przywilejów, które daje ci status Lechity i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się na obozie.

Transmisje ze sparingów to nie wszystko, co przygotowaliśmy. Czekają na was ekskluzywne materiały, jak otwarty trening oraz raport ze zgrupowania. Ponadto na naszej stronie internetowej pojawiać się będą treści dedykowane tylko zarejestrowanym w projekcie kibicom.

Warto dołączyć do programu LECHICI, który oferuje szereg korzyści, a ich zakres stale się powiększa. Aby zyskać dostęp do materiałów z obozu w tureckim Belek - ale i nie tylko - wystarczy rejestracja, która trwa zaledwie kilka minut.

Za transmisje sparingów niebiesko-białych w całości odpowiedzialny będzie zespół telewizji klubowej, Lech TV. Ich potencjał realizacyjny można było dostrzec podczas relacji na żywo meczów drugiego zespołu Kolejorza w rundzie jesiennej drugiej ligi. Dwie kamery, powtórki najciekawszych akcji oraz profesjonalny komentarz - to wszystko przygotowane z myślą o kibicach Kolejorza.

Plan sparingów Kolejorza
DATA RYWAL GODZINA (POLSKA) GODZINA (TURCJA)
22.01 Astra Giurgiu (Rumunia) 15:30 17:30
25.01 Szachtar Donieck (Ukraina) 15:00 17:00
28.01 FK Voždovac (Serbia) 10:00 12:00
28.01 NK Maribor (Słowenia) 17:00 19:00

* - retransmisje spotkań będą dostępne na kanale Lech TV w serwisie YouTube oraz Vimeo.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij