2011-07-16 00:00 Jakub Szymczak

Lechici już tydzień w Niemczech

Dzisiaj mija już tydzień, od kiedy drużyna Lecha Poznań trenuje w niemieckim Miesbach. Poznaniacy mają już za sobą trzy mecze kontrolne, a do rozegrania pozostały im jeszcze tylko sparingi z tureckimi: Manisasporem i Sivassporem.

- Obozy przygotowawcze nigdy nie są łatwe. Zwłaszcza dla tak doświadczonych zawodników jak ja, który ma już za sobą parę zgrupowań. Zdajemy sobie jednak już sprawę, że jeszcze tylko kilka dni i potem będzie już z górki - mówi obrońca Lecha Poznań Ivan Djurdjević.

Mimo, że zgrupowanie poznaniaków zbliża się już do końca to sztab szkoleniowy jeszcze nie zamierza odpuścić piłkarzom. Na dzisiejszych zajęciach oprócz zadań związanych z piłką nie brakowało ćwiczeń z trenerem przygotowania fizycznego Luisem Milą.

- Nogi są już ciężkie, ale tak po prostu musi być. Teraz następuje akumulacja zmęczenia. Musimy to po prostu przetrwać, bo już niebawem rozpoczniemy przygotowania do pierwszego meczu ligowego, który jest dla nas najważniejszy - dodał popularny Djuka

Następne mecze

Piątek 06.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Puszcza Niepołomice
Sobota 21.10 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
ŁKS Łódź

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij