2018-01-17 13:00 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Lech skrócił wypożyczenie Rakelsa

Deniss Rakels odchodzi z Kolejorza. Wypożyczenie Łotysza z angielskiego Reading zostało skrócone przez poznański klub i piłkarz nie będzie wiosną występował przy Bułgarskiej.

25-letni zawodnik latem trafił do Lecha na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją przedłużenia umowy o trzy kolejne lata. Ta została rozwiązana za porozumieniem stron, a piłkarz swoją karierę będzie kontynuował w Cracovii, z którą podpisze kontrakt do końca czerwca z opcją przedłużenia.

Łotysz w trakcie nieco ponad sześciomiesięcznego pobytu w Lechu zagrał w jego barwach czternaście razy. Zadebiutował w pierwszym meczu z FK Haugesund. W rewanżu zanotował jedną ze swoich dwóch asyst w niebiesko-białych barwach. Kolejna miała miejsce w starciu ligowym z Lechią Gdańsk.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij