2022-05-12 16:01 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Lech przygotował siłownię dla "Marcelina"

W środę po południu nastąpiło otwarcie siłowni w nowej siedzibie placówki opiekuńczo-wychowawczej "Marcelin" przy ul. Perzyckiej w Poznaniu. Miejsce do ćwiczeń dla podopiecznych ośrodka zostało ufundowane przez Lecha Poznań, a w pierwszych zajęciach udział wzięli gracze Kolejorza - Barry Douglas oraz Jakub Kamiński.

Niedawno nastąpiło oficjalne otwarcie nowych budynków, do których przenieśli się podopieczni z Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda". Teraz z kolei miejsce miała inauguracja miejsca, w którym dzieci będą mogły dbać o swoje zdrowie fizyczne.

- Jako Klub, który od zawsze wspiera inicjatywy mające na celu zachęcenie najmłodszych do aktywności fizycznej, od razu chcieliśmy pomóc w przygotowaniu siłowni dla podopiecznych placówki - mówi Szymon Goc z marketingu wizerunkowego Lecha Poznań. I tak jedna ze ścian przyozdobiona jest fototapetą oprawy z meczu rocznicowego. - Zakupiliśmy także m.in. bieżnię, ciężarki, drabinkę, ławkę oraz inny niezbędny sprzęt do ćwiczeń - wyjaśnia Goc.

Na otwarciu siłowni pojawiło się dwóch zawodników Lecha Poznań - Barry Douglas oraz Jakub Kamiński, którzy po obejrzeniu placówki, przekazali wszystkim podopiecznym drobne niebiesko-białe upominki. Na koniec z kolei zostali kapitanami dwóch drużyn i rozegrali między sobą krótki mecz.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij