2006-08-18 00:00 maciej

Lech Poznań - Cracovia Kraków, sobota - godz.19

Jutro piłkarze Lecha Poznań rozegrają drugi w tym sezonie mecz ligowy na własnym stadionie. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Franciszka Smudy będzie zespół Cracovii Kraków.

Po nieobecności w meczu z Koroną Kielce, która spowodowana była problemami z mięśniem przywodziciela do składu wraca Piotr Reiss. - Już normalnie trenuje i jest gotowy do gry. - mówi Franciszek Smuda - Gdy jeden pomnik nam się wykurował, to okazało się, że drugi jest lekko naruszony.  

Chodzi o Jacka Dembińskiego, który nie wziął udziału we wczorajszym treningu - To nic poważnego, Jacek odczuwa bóle kolana. To sprawy przeciążeniowe i lekarz stwierdził, że w tej chwili najlepszy będzie po prostu krótki odpoczynek. - mówi Smuda.

Lechici w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu i tą passę na pewno będą chcieli podtrzymać w jutrzejszym spotkaniu - W sobotę interesuje nas tylko zwycięstwo. Na razie nie jestem do końca zadowolony z naszej gry, ale zespół dopiero się buduje. Podobno w Lechu na dobrym poziomie jest na razie marketing i my teraz ten marketing chcemy prześcignąć. - mówi Smuda.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij