2020-07-04 12:34 Maciej Henszel

Lech-Legia. Najważniejsze informacje dla kibiców

Za kilka godzin na Stadionie Poznań kolejny mecz z udziałem publiczności po przerwie w rozgrywkach spowodowanej pandemią koronawirusa. Od godziny 17.30 Lech Poznań walczyć będzie z Legią Warszawa. Poniżej prezentujemy kilka ważnych informacji organizacyjnych dla kibiców, którzy wybierają się na trybuny, żeby dopingować Kolejorza.

- Chcemy zorganizować imprezę bezpieczną dla fanów, dlatego zastosowaliśmy się do wszelkich regulacji znajdujących się w rozporządzeniu rządu. Zwracamy się jednak przy tym z gorącym apelem o stosowanie się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, bo organizujemy mecz w reżimie sanitarnym. Od naszego zachowania zależy, czy kolejne spotkania w Poznaniu będą mogły się odbyć z udziałem kibiców - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów w Lechu.

Poniżej zbiór najważniejszych informacji, na które należy zwrócić uwagę. Są one dostępne również na plakatach znajdujących się przed stadionem i biletach wstępu oraz będą podawane przez spikera.

  1. Wydrukuj wszystkie bilety lub pobierz je w wersji mobilnej. Karty kibica na mecz Lech - Legia nie obowiązują. W dniu spotkania kasy znajdujące się przed Stadionem Poznań są zamknięte.
  2. Jeżeli jedziesz na mecz samochodem, to kup bilet parkingowy przez internet (bilety.lechpoznan.pl). W dniu spotkania przed wjazdem na teren stadionu nie będzie prowadzona sprzedaż takich wjazdówek. Informujemy, że jeśli podróżujesz komunikacją miejską to MPK rozszerzy tabor na trasach linii zatrzymujących się obok Stadionu Poznań.
  3. Zabierz ze sobą tylko niezbędne rzeczy - bilet, dokument, klucze, szalik itd. Tym razem nie będzie otwarty depozyt, osoby ze zbędnym bagażem mogą nie zostać wpuszczone na stadion.
  4. Bramy otwarte zostaną 1,5 godz. przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czyli o godzinie 16. Apelujemy o to, żebyś przyjechał na stadion wcześniej niż zwykle - przed wejściami mogą bowiem tworzyć się kolejki.
  5. Przygotuj swoją wejściówkę i udaj się do wyznaczonego na bilecie wejścia. Organizacja wejścia będzie nieco inna. Przed promenadami znajdować się będą opłotowane rękawy przed promenadami, na ziemi będą naklejki informujące o tym, żeby zachować bezpieczny dystans między kibicami. Będą o tym przypominać komunikaty wygłaszane przez megafony.
  6. W punkcie kontroli dostępu zdezynfekuj ręce. Następnie nastąpi zeskanowanie biletu. Wszystko odbywać się będzie bezdotykowo. Stewardzi ubrani w maseczki, przyłbice i rękawiczki będą mieli skanery mobilne, które pozwalają na sczytanie biletu z odległości 50 centymetrów.
  7. Koniecznie zakrywaj nos i usta aż do czasu zajęcia swojego miejsca na sektorze, a także podczas poruszania się po stadionie. Jeśli nie masz maseczki, będziesz mógł ją kupić przed stadionem w mobilnym punkcie klubowego sklepu.
  8. Po wejściu na obiekt jak najszybciej udaj się na miejsce wskazane na bilecie - zajecie krzesełka pozwoli zachować bezpieczny dystans społeczny. Po zajęciu swojego krzesełka można zdjąć maseczkę.
  9. Po zakończeniu meczu stosuj się do poleceń stewardów oraz spikera, którzy pokierują bezpiecznym opuszczeniem stadionu.
  10. Pamiętaj! Zdrowie jest najważniejsze - zadbaj o siebie i pomyśl o innych kibicach. Jeżeli źle się czujesz, zostań w domu.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij