2022-09-22 12:39 Lech Poznań

Lech i Walczak & Wasielewska Adwokaci - ta współpraca trwa

Kancelaria Walczak & Wasielewska Adwokaci od ponad dwóch lat doradza Lechowi Poznań w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego, była obecna przy istotnych inwestycjach biznesowych i wspierała Klub na płaszczyźnie doradztwa prawnego przy transakcjach handlowych. Teraz strony zgodnie podjęły decyzję o kontynuowaniu współpracy, na mocy której Kancelaria Walczak & Wasielewska pozostaje partnerem prawnym Kolejorza. 

Umowa w zakresie doradztwa prawnego obowiązywać będzie przez kolejny rok. Warto również podkreślić, że mecenasi - poza doradzaniem w zakresie prawa korporacyjnego - pomagali poszczególnym piłkarzom uporać się z trapiącymi ich problemami prawnymi, a także odpowiednio zabezpieczać ich interesy.

Mecenas Piotr Walczak od najmłodszych lat jest kibicem Kolejorza, a możliwość współpracy z klubem ze stolicy Wielkopolski to dla niego spełnienie dziecięcych marzeń, co zresztą podkreślał już przy zawieraniu dotychczasowych umów współpracy. - Bycie tak blisko Lecha w historycznym dla Klubu momencie jest nie tylko wielką nobilitacją i przywilejem, ale też kontynuacją dziecięcych snów. Moje serce od małego jest niebiesko-białe. Czasem śmieję się, że swoje życie niemal podporządkowałem terminarzowi rozgrywek Lecha, a gdy tylko obowiązki rodzinne i zawodowe mi pozwalają, staram się jeździć na mecze wyjazdowe. Z Baku czy Walencji przywiozłem piękne wspomnienia - przywołuje mecenas Piotr Walczak.

- Jesteśmy kancelarią która z roku na rok się rozwija. Chcemy, aby zarówno klub, jak i Walczak & Wasielewska Adwokaci nieustannie szli do przodu. Cieszymy się, że w minionym roku mogliśmy w zaciszu gabinetów dołożyć swoją cegiełkę do sukcesów Kolejorza i liczymy na dalszą owocną współpracę - zauważa mecenas Alicja Wasielewska.

Na mocy nowej umowy zawartej z poznańską kancelarią klub będzie nadal korzystać z doradztwa mecenasów w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, a także przy rozwiązywania bieżących problemów prawnych. Świadczone usługi stanowić będą dopełnienie obecnie wykorzystywanych przez Kolejorza.

Następne mecze

Sobota 01.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij