2006-08-18 00:00 maciej

LECH GOL - Wyślij SMS strzelaj karne

Zapraszamy wszystkich kibiców do smsowej zabawy! Wygrać będzie można cenne nagrody. Jeśli chcesz w przerwie meczu Lech Poznań - Cracovia Kraków wziąć udział w konkursie rzutów karnych i wygrać wspaniałe nagrody ufundowane przez firmę KREISEL wyślij do soboty, do godziny 19:40 SMS o treści LECH GOL na numer 7303.

Sponsorem meczu Lech Poznań - Cracovia Kraków będzie firma Kreisel. - Firma ta już od siedmiu lat współpracuje z Lechem Poznań. - mówi Dyrektor ds. Marketingu Lecha, Michał Lipczyński - Tym razem również dzięki firmie Kreisel, kibice będą mogli wygrać bardzo atrakcyjne nagrody w konkursie sms-owym.

Zwycięzca konkursu otrzyma bilet na mecz Belgia - Polska wraz z wyjazdem i noclegiem, pozostali uczestnicy, którzy pojawią się na murawie stadionu otrzymają wejściówki na mecz Polska - Portugalia.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij