2020-11-09 13:32 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Lech Cup odwołany, Lech Conference w formie online

Pandemia koronawirusa zmusza do zmiany planów. Lech Cup, czyli grudniowy turniej dla dwunastolatków, w tym roku nie odbędzie się. Lech Conference zmieni natomiast nieco formułę. - Tutaj nie poddajemy się i zapraszamy trenerów na naszą konferencję, ale w trybie online - mówi Hubert Nowacki z działu organizacji akademii Lecha Poznań.

Już tradycyjnie pierwszy weekend grudnia zarezerwowany był dla Lech Conference oraz Lech Cup, czyli wydarzeń związanych ze szkoleniem młodzieży. Na konferencji trenerzy z całej Polski mogli wysłuchać prelegentów nie tylko z kraju, ale też pracujących w największych europejskich zespołach i poszerzyć swoją wiedzę szkoleniową. A potem odbywał się turniej dla dwunastolatków, w którym brały udział uznane klubowe marki z najmocniejszych piłkarsko krajów na Starym Kontynencie.

Niestety, w tym roku jednak rywalizacji sportowej nie będzie. - Ze względu na pandemię koronawirusa zmuszeni byliśmy odwołać najbliższą edycję Lech Cup. Właściwie jeśli chodzi kluby uczestniczące to lista była już zamknięta i wszyscy byli gotowi przyjechać, ale kwestie przepisów i obostrzeń stanęły na przeszkodzie. Część uczestników musiałaby np. przejść kwarantannę po przylocie - tłumaczy Nowacki, który pełni funkcję dyrektora Lech Cup oraz Lech Conference.

Obostrzenia dla czerwonej strefy, w której znajduje się teraz cała Polska, uniemożliwiają organizowanie żadnych konferencji oraz sympozjów. Klub jednak nie poddaje się i proponuje w tym roku nieco inną formułę. - Zapraszamy do uczestnictwa w Lech Conference, ale w wersji online. Zorganizujemy webinar dla trenerów i każdy za pomocą komputera będzie mógł się połączyć i wziąć udział w naszym corocznym spotkaniu - opowiada Nowacki.

Wszelkie szczegóły, głównie dotyczące tego jaki będzie plan wydarzenia, a także w jaki sposób będzie można zgłosić chęć uczestnictwa, przekażemy za kilka dni. Już teraz jednak zapraszamy!

Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij