2020-08-05 11:16 Lilianna Szymczak

Kup karnet na raty 0% lub zapłać w ciągu 30 dni

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Lech Poznań przy współpracy z poznańską firmą PayU daje kibicom możliwość rozłożenia płatności za karnet na dogodne raty 0%, czyli bez żadnych dodatkowych kosztów. Kupując abonament na raty nadal oszczędzasz i masz zagwarantowane wszystkie korzyści płynące z posiadania karnetu, nie martwiąc się przy tym jednorazowym wydatkiem. Opcji jest jednak jeszcze więcej! M.in. PayU Płacę Później, dzięki której za abonament możesz zapłacić dopiero po 30 dniach!

Jak zakupić karnet na raty?

Zakup karnetu na raty jest prosty i wymaga jedynie dobrego łącza internetowego. Nabycie abonamentu jest w tej sytuacji możliwe jedynie online i nie dotyczy stacjonarnych punktów sprzedaży (w tym również w Stacji Kolejorz Stadion). Do nabycia abonamentu na raty wystarczy dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz dane o dochodach i zatrudnieniu. Prosimy pamiętać, że aby móc wziąć karnet na raty, suma zakupów Twoich abonamentów musi przekroczyć 300 złotych.

Po zalogowaniu na swoje konto w systemie biletowym i wybraniu odpowiednich karnetów, należy przed przejściem do płatności wybrać opcję "płacę ratami PayU Raty", a następnie zaznaczyć opcję "Raty 0%". Cała procedura odbywa się online, dlatego nie wymaga czekania na kuriera ani podpisywać papierowej umowy. Do wyboru jest 3, 5, 6 lub 10 rat, a decyzję można otrzymać nawet w 15 minut.

Szczegółową prezentację oferty, wraz z kalkulatorem rat można znaleźć tutaj >>>

PayU | Płacę później

Jeśli suma zakupów Twoich abonamentów przekroczy 100 złotych, możesz odroczyć termin płatności aż o 30 dni. W systemie możesz wybrać liczbę abonamentów/biletów i nie martwić się jednorazowym wydatkiem. To propozycja dla tych, którzy wolą płacić mniej, oszczędzać i być częścią piłkarskiego widowiska!

Czym PayU | Płacę później różni się od innych metod płatności? Partner finansowy PayU płaci za Twoje zakupy, udzielając Ci nieoprocentowanej pożyczki na 30 dni.

Jak opłacić zamówienie? Po pierwszym zakupie z PayU | Płacę później, dostaniesz email z linkiem do Twojego panelu klienta w Monedo, którego właścicielem jest Kreditech Polska Sp. z o.o.. Możesz stamtąd wygodnie spłacić pożyczkę online: kartą lub przelewem. Kwotę zamówienia wpłacasz na rzecz pożyczkodawcy, który zapłacił za Twoje zakupy.

Co zrobić jak nie zdążę spłacić pożyczki w ciągu 30 dni? Po 30 dniach od zakupu spłata zostanie automatycznie rozłożona na 6 rat. Zanim to nastąpi, możesz skrócić okres spłaty do 3 miesięcy.

Kiedy można skorzystać z PayU | Płacę później? Z tej metody płatności możesz skorzystać, jeżeli:

  • składasz zamówienie o wartości 100-2 000 zł
  • przejdziesz pozytywnie automatyczną weryfikację danych

Skontaktuj się z nami - pomożemy

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Kibica, którzy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania, a także pomogą przejść przez proces zakupu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj >>>

Kontakt telefoniczny: 602 368 268; 602 368 369 (godz. 10:00-17:00)
Wszelkich odpowiedzi i pomoc można również uzyskać bezpośrednio w Stacji Kolejorz Stadion (pon. - pt. 10:00-17:00 oraz sob. 10:00-14:00)

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij