2023-01-17 13:08 Lech Poznań

Książka "Lech od kulis" znów w sprzedaży

Ponownie do sprzedaży trafiła książka "Lech od kulis" autorstwa Macieja Henszela. Pierwszy nakład skończył się na początku stycznia, a w poniedziałek z drukarni przyjechał kolejny. Pozycja dostępna jest w oficjalnych punktach stacjonarnych Kolejorza, a także w sklepie internetowym pod adresem sklep.lechpoznan.pl.

Na 256 stronach rzecznik prasowy Kolejorza zaprasza za kulisy i wyciąga na światło dzienne historie, o których mało kto słyszał, które były w wielu przypadkach owiane tajemnicą. Przedstawia czarno na białym, jak kształtowały się dzieje Poznańskiej Lokomotywy i jego zawodników, głównych bohaterów tej opowieści.

- Krótko przed świętami Bożego Narodzenia książka trafiła do sprzedaży i zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Już w tym momencie bardzo dziękuję za bardzo pozytywne reakcje i wszystkie miłe słowa oraz recenzje. Na początku stycznia w drukarni zamówiliśmy kolejny nakład, który możemy nazwać wersją drugą poprawioną. Wyeliminowaliśmy bowiem drobne błędy i literówki, które ujawniły się w pierwszym nakładzie, a co przy świetnym odbiorze treści, mogło trochę przeszkadzać w czytaniu, takie sygnały do mnie docierały - mówi Maciej Henszel.

Książka „Lech od kulis” jest dostępna w oficjalnych punktach stacjonarnych Lecha Poznań, a także w sklepie internetowym pod adresem sklep.lechpoznan.pl.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij