2023-03-15 19:22 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Konferencja prasowa i trening za Kolejorzem

Lech Poznań w czwartkowy wieczór odbył tradycyjne aktywności na Tele2 Arena w Sztokholmie. Najpierw odbyła się oficjalna konferencja prasowa trenera Johna van den Broma oraz Mikaela Ishaka, a później miał miejsce blisko godzinny trening na głównej płycie obiektu.

Punktualnie o 18:00 rozpoczęła się konferencja prasowa >>> z trenerem Johnem van den Bromem oraz kapitanem Mikaelem Ishakiem, podczas której lechici odpowiadali na pytania dotyczące gry na sztucznej murawie, atmosfery na obiekcie czy szansy na awans do kolejnego etapu rozgrywek. Natomiast trzydzieści minut później niebiesko-biali wyszli na główną murawę Tele2 Arena i odbyli blisko godzinną jednostkę treningową >>>, która przez pierwsze piętnaście minut była otwarta dla przedstawicieli mediów.

Gracze Kolejorza podczas zajęć mogli lepiej zapoznać się ze sztuczną nawierzchnią, na której jutro przyjdzie im rozegrać pierwszy mecz 1/8 finału. W stolicy Szwecji nie ma Joao Amarala oraz Gio Tsitaishviliego, którzy są chorzy. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 18:45, a spotkanie będzie można obejrzeć na Viaplay.

Następne mecze

Niedziela 02.04 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin
Sobota 08.04 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij