2017-03-12 13:00 fans4club

Kolejna legenda włączyła się w akcję „Dumni z tradycji”

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród kibiców Lecha i zapytać o „Wojownika z charakterem w XXI wieku”, pewnie nie miałby sobie równych. Ivan Djurdjević został Ambasadorem akcji „Dumni z tradycji”

Do Poznania przyleciał latem 2007 roku, na testy skusił go Andrzej Czyżniewski, ówczesny szef skautów Lecha. Była to podróż w nieznane, po dziesięciu latach spędzonych w Hiszpanii i Portugalii. Został dwa dodatkowe dni do rozpoczynającego sezon spotkania z Zagłębiem Sosnowiec i... zakochał się w Poznaniu. – Czasami mówi się, że to przeznaczenie. Zobaczyłem wtedy, jak ci ludzie i to miasto żyją klubem. Postanowiłem zostać i dzisiaj tego nie żałuję – mówi Ivan, który dziś prowadzi drugi zespół Lecha. Stał się symbolem klubu, zdobył z nim mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski, dwukrotnie awansował do wiosennych zmagań w Pucharze UEFA i Lidze Europy. – Najpiękniejszym momentem było jednak mistrzostwo z 2010 roku i świętowanie tytułu na Starym Rynku razem z kibicami. To na zawsze zostanie w moim sercu – wspomina dzisiaj. Był też kluczowy gol w Rotterdamie, dający wyjście z grupy w Pucharze UEFA i świetne występy w innych meczach, a także... opaska kapitana „Kolejorza”. A to zobowiązuje. – Lech Poznań to 95 lat pięknej historii, wielkich emocji i sukcesów, których sam doświadczałem.

Zachęcam do wzięcia udziału w naszej wspólnej akcji! – mówi Ambasador projektu „Dumni z tradycji”. Ponad 600 kibiców wzięło już udział. Dzięki Wam na ścianach Inea Stadionu mogą pojawić się grafiki z wydarzeń, z których wszyscy jesteśmy dumni. Dołącz >>> https://fans4club.com/pl-tradycja

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij