2018-10-07 08:30

Klubowe spotkanie dla Lechitów

W czwartek uczestnicy programu LECHICI spotkają się z prezesami Kolejorza, a także nowym dyrektorem sportowym i trenerem pierwszej drużyny. Podczas dyskusji zaplanowane jest wspólne oglądanie meczu Ligi Narodów Polska - Portugalia i drobny poczęstunek.

Wyczekiwane spotkanie z prezesami Karolem Klimczakiem i Piotrem Rutkowskim, a także dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą i trenerem Ivanem Djurdjeviciem rozpocznie się w czwartek (11 października) o godzinie 19:30 w Loży Prezydenckiej stadionu przy ul. Bułgarskiej.

Warto podkreślić, że udział w spotkaniu mogą wziąć kibice, którzy dołączyli do programu LECHICI. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne, podobnie jak możliwość skorzystania z zapisów na czwartkowy wieczór.

Jak się zapisać?

Aby dokonać zgłoszenia, należy zalogować się na konto w programie LECHICI, przejść na zakładkę "NAGRODY" i wybrać "Klubowe Spotkanie LECHITÓW - Jesień 2018". Każdy chętny musi samodzielnie zgłosić swój udział w spotkaniu.

WAŻNE: Z jednego konta można zgłosić tylko jedną osobę - nie ma możliwości rejestracji drugiej osoby z jednego konta programu LECHICI lub zgłoszenia kilku osób, czy przekazania wejściówki. Na listę uczestników jest wpisywana osoba, z konta której dokonano zapisu.

Przed wejściem na spotkanie uczestnicy zostaną poproszeni o okazanie numeru identyfikacyjnego Lechity. Numer można wyświetlić na ekranie smartfona lub przynieść ze sobą choćby w formie wydruku na kartce. Uprawnieni do wejścia będą tylko ci Lechici, którzy wcześniej dokonali zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmowane są do środy do 23:59 lub do wyczerpania puli miejsc.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij