2019-10-10 14:56 Wiktoria Łabędzka , fot. Przemysław Szyszka

Kibicuj ze swoją wiarą!

Wielu młodych kibiców pojawia się przy Bułgarskiej nie tylko podczas akcji "Kibicuj z Klasą". Licznie na Stadionie Poznań gromadzą się również podczas innych spotkań Lecha. Przed nami kolejne emocjonujące mecze - z Zagłębiem Lubin, Koroną Kielce i Piastem Gliwice - na których nie może Cię zabraknąć! Specjalnie dla wszystkich grup, które wspólnie chcą dopingować niebiesko-białych, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

"Kibicuj z klasą" na meczu z Koroną

Akcja "Kibicuj z klasą" cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych kibiców Kolejorza. Udział w niej mogą wziąć grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu paczki znajomych. Czternastą odsłonę wydarzenia zaplanowano na mecz z Koroną Kielce, który odbędzie się w niedzielę, 10 listopada o godzinie 15:00. O szczegółach poinformujemy jednak w osobnym komunikacie.

Na tych meczach nie może Cię zabraknąć - skorzystać z oferty specjalnej!

Średnio dwa tysiące dzieci dopinguje Kolejorza podczas każdego meczu rozgrywanego na Stadionie Poznań w tym sezonie. Przed nami kolejne interesujące starcia - z Zagłębiem Lubin oraz Piastem Gliwice - na których nie może Cię zabraknąć! Wsparcie dwunastego zawodnika jest nieocenione, a współtworzą go również grupy ze szkół, klubów sportowych, parafii i innych placówek. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę biletową.

Oferta specjalna na mecze Lech-Zagłębie oraz Lech-Piast:

  • wszystkie dzieci do 13. roku życia, które zostaną zgłoszone w odpowiednich grupach wejdą na mecz Kolejorza za 5 zł od osoby
  • młodzież od 13. do 18. roku życia, zgłoszona w odpowiednich grupach, zapłaci 15 zł od osoby
  • opiekun przypadający na grupę dziesięciu podopiecznych otrzyma bilet za 20 zł, co stanowi ulgę -50% w stosunku do standardowej ceny wejściówek dostępnych przy zakupie indywidualnym

Poszkodowani nie poczują się również dorośli. Mają oni bowiem możliwość otrzymania 15% zniżki na bilet ze strefy A, jeżeli będzie ich co najmniej dziesieciu, nie licząc opiekunów.

Co należy jednak zrobić, aby skorzystać z oferty?

Jeśli chcecie skorzystać z naszej oferty, wystarczy przesłać informację o liczbie uczestników z wymienionych powyżej kategorii na adres: grupy@lechpoznan.pl. W odpowiedzi otrzymacie od nas link rezerwacyjny do systemu biletowego, gdzie będziecie musieli wprowadzić dane poszczególnych osób tj. ich imiona, nazwiska i nr pesel. Aby mówić o grupie zorganizowanej wystarczy zebrać co najmniej 10 osób oraz opiekuna, a wejściówki będą w cenie promocyjnej dla odpowiedniej kategorii wiekowej.

Warto pamiętać, że najmłodsi (do 5. roku życia) na mecze Kolejorza wchodzą za darmo. Warunek jest jeden - muszą zająć miejsce na kolanach swojego opiekuna.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij