2016-03-08 12:00 Lilianna Szymczak / fot. Przemysław Szyszka

Kibicuj z Klasą - kolejny rekord pobity

Niedzielne zwycięstwo Kolejorza z trybun INEA Stadionu oglądało prawie 11 tysięcy uczniów. Cieszymy się, że byliście razem z nami przy Bułgarskiej i ustanowiliście nowy rekord naszej akcji "Kibicuj z Klasą". Dziękujemy za Wasz głośny doping i wsparcie do ostatnich minut! #MocniRAZEM

Niedzielne zwycięstwo Kolejorza z trybun INEA Stadionu oglądało prawie 11 tysięcy uczniów. Cieszymy się, że byliście razem z nami przy Bułgarskiej i ustanowiliście nowy rekord naszej akcji "Kibicuj z Klasą". Dziękujemy za Wasz głośny doping i wsparcie do ostatnich minut! #MocniRAZEM

10 918 UCZNIÓW, 243 GRUPY

W niedzielę na Bułgarskiej zjawiło się 10 918 uczniów razem ze swoimi opiekunami! Tego jeszcze nie było, bowiem dotychczasowy rekord to ponad 200 osób mniej. Aby obejrzeć mecz Lecha z Cracovią przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także podopieczni z innych placówek wychowawczo-oświatowych przyjechali z całej Wielkopolski oraz wielu ościennych miejscowości sąsiednich województw.

Spośród 243 grup, które pojawiły się na INEA Stadionie najbardziej licznie zjawili się uczniowie z miast: Szamotuły (Zespół Szkół nr 2), Żerków (Gimnazjum nr 1), Miłosław, Kaźmierz, Kościelec Pakość, Rąbczyn, Gniezno (Zespół Szkół nr 3), Gostyń (Gimnazjum nr 1), Wolsztyn (ośrodek LPFA) oraz Puszczykowo (Szkoła Podstawowa nr 2). Z kolei najwięcej reprezentantów ze wszystkich poznańskich szkół miały Zespół Szkół Urszulańskich oraz Gimnazjum nr 27. Chcemy wyróżnić również gminę Jarocin, która na bazie stałej współpracy z Klubem zorganizowały wyjazd dla prawie 600 uczniów!

Dzięki, że byliście z nami! To też Wasz doping poprowadził Kolejorza do zwycięstwa.

WSPARCIE OPIEKUNÓW

Organizatorom wyjazdów dziękujemy za przygotowanie podróży i zapewnienie swoim podopiecznym niezapomnianych wrażeń. Szczególnie chcemy wyróżnić najbardziej aktywnych opiekunów: Bartosza Paczkowskiego, Roberta Rogackiego, Bartosza Hekierta, Jolantę Jańczak, Pawła Grendę, Zbigniewa Szubertowskiego, Michała Stachowiaka, Krzysztofa Nowińskiego, Damiana Wojtkiewicza, Jacka Paska oraz księdza Jerzego Przybylskiego, dzięki którym uczniowie złapali sportowego bakcyla i na pewno jeszcze nie raz pojawią się przy Bułgarskiej.

KIBICUJ Z KLASĄ I ZE SWOJĄ WIARĄ CO MECZ

Brałeś udział w akcji „Kibicuj z Klasą” i chciałbyś częściej powtarzać wspólne wyjścia ze szkołą? A może jesteś już uczniem szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz dopingować Kolejorza z grupą swoich znajomych z klasy? Wystarczy, że zbierzesz co najmniej 10 osób oraz opiekuna, podeślesz listę danych osobowych na adres grupy@lechpoznan.pl, a każdy z Was bilet na mecz Lecha kupi o połowę taniej!

Jeśli macie od 13. do 18. lat, wtedy za bilety zapłacicie -50% ceny wejściówki w kategorii normalnej. Na 10 uczniów przypadać powinien 1 opiekun, który zapłaci tyle ile Wy!

Natomiast jeśli na mecz zabierasz młodszą grupę dzieci, od 6. do 13. roku życia, wtedy bilety dla uczniów będą kosztować 5 złotych! Opiekun 10 osób zapłaci połowę ceny wejściówki w kategorii normalnej.

Nasza oferta obowiązuje na każdym spotkaniu Kolejorza w rozgrywkach Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz Ligi Europy. Wyjątkiem są hitowe mecze przy Bułgarskiej, na których organizator ze względów logistycznych zastrzega sobie limit biletów dla grup zorganizowanych (wtedy obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij