2017-12-11 10:46 Lilianna Szymczak , fot. Michał Jakubowski

Kibice pomogli w akcji "Świąteczna Paczka dla Psiaczka"

Dwie tony karmy dla psów, koce, legowiska, zabawki, a także datki pieniężne. To wszystko udało się zebrać w trzeciej edycji akcji "Świąteczna Paczka dla Psiaczka", którą wspólnie z Oliwią i Maciejem Makuszewskimi zorganizował klub Lech Poznań. Wszystkie dary powoli trafiają do "Fundacji dla Szczeniąt Judyta" oraz "Fundacji Radość Psiaka" i "Przytuliska u Wandy".

Zawodnik Kolejorza, Maciej Makuszewski razem z żoną Oliwią po raz trzeci zorganizowali akcję "Świąteczna Paczka dla Psiaczka". Przed meczem Lecha Poznań z Cracovią kibice Kolejorza przynosili do niebieskiego namiotu karmę, koce oraz zabawki dla zwierząt, które już niebawem trafią do Przyborówka i Ruśca pod Poznaniem.

- Dziękujemy kibicom, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę i mimo zimowej pogody, jaka panowała w dniu meczu, przynieśli na INEA Stadion mnóstwo karmy, koce, a także przekazali pieniądze na leczenie zwierząt - mówi Oliwia Makuszewska, organizatorka akcji. - Po zeszłorocznym sukcesie akcji wiedzieliśmy, że kibice Kolejorza po raz kolejny spiszą się na medal. Ilość karmy suchej, mokrej, a także koców i zabawek dla zwierząt przerosła jednak nasze oczekiwania. Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do ogromnego sukcesu akcji - dodaje.

Przed INEA Stadionem z puszkami chodzili również wolontariusze z "Fundacji dla Szczeniąt Judyta". Kibice, którzy nie przygotowali paczek, chętnie wsparli leczenie najcięższych przypadków chorób wrodzonych i nabytych i wrzucali pieniądze "do puchy". Ponadto w przerwie meczu z Cracovią na Strefach Premium odbyła się licytacja gadżetów, które na rzecz akcji podarowali zawodnicy Kolejorza. Zlicytowane zostały m.in. rękawice bramkarskie Matusa Putnockiego, koszulka Macieja Makuszewskiego ze zgrupowania reprezentacji Polski oraz buty piłkarskie Rafała Janickiego, a także koszulka FK Haugesund.

Młodzi także nie zawiedli

Z racji jubileuszu akcji "Kibicuj z Klasą" przygotowany został konkurs dla wszystkich grup. Wszystkie ekipy szkolne spisały się na medal, a o tym, do której ze szkół wiosną przyjedzie Maciej Makuszewski, poinformujemy pod koniec tygodnia.

Wszelkie szczegóły na temat akcji można znaleźć na stronie na Facebooku.

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij