2016-09-06 09:05 Lilianna Szymczak

Każdy ma czystą kartę

- Trudno teraz powiedzieć jak będzie wyglądała moja rola w zespole, ale dla każdego otworzyła się nowa karta. Pracuję bardzo solidnie i wiadomo, że liczę na swoją szansę - mówi zawodnik Kolejorza, Dariusz Dudka.

Dariusz Dudka w meczu kontrolnym przeciwko Olimpii Grudziądz rozegrał pełne 90 minut. Lechita był jednym z czterech zawodników, którzy na boisku przebywali od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. - Dopiero minęło kilka dni od zmiany trenera. Wiadomo, że szkoleniowiec cały czas poznaje zespół i w meczu kontrolnym miał dopiero pierwszą okazję, żeby nas zobaczyć w akcji - mówi 32-letni zawodnik.

W sobotnim sparingu wystąpiło sześciu piłkarzy, którzy do tej pory grali w drugiej drużynie Kolejorza. - W spotkaniu z Olimpią zagrało wielu chłopaków z drugiej drużyny. Dobrze, że dostali swoją szansę i mogli się pokazać nowego trenerowi. Wiadomo, że szkoleniowiec musiał rotować składem, bo wielu chłopaków jest na zgrupowaniach drużyn narodowych - mówi Dudka. - Bramkę straciliśmy dość przypadkowo, potem Olimpia nie miała już wielu okazji, ale my też nie stwarzaliśmy sobie wielu sytuacji, szczególnie w pierwszej połowie - kończy.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij