2018-04-03 11:00 , fot. Adam Ciereszko

Karnetowa zniżka lojalnościowa od nowego sezonu

Od 2012 roku każdy kibic w momencie zakupu karnetu dołączał do programu lojalnościowego, dzięki któremu za zakup kolejnych abonamentów zyskiwał dodatkową zniżkę, a jej maksymalny poziom wynosi 20%. Jeśli przerywało się ciągłość zakupu karnetu, rabat przepadał. Teraz możliwe będzie zachowanie zniżki, a  dotychczasowy program lojalnościowy dla karnetowiczów zostanie przeniesiony do programu LECHICI.

Spośród ponad 8 tysięcy obecnych karnetowiczów aż 2970 posiada zniżkę lojalnościową na poziomie powyżej 10%. Maksymaly możliwy do uzyskania rabat to 20%. Zakup karnetu na każdą rundę podnosi wartość rabatu o 1%, a w sezonie maksymalnie można go zwiększyć o 3%. Od sezonu 2018/2019 nowością będzie możliwość zachowania części zniżki lojalnościowej nawet wtedy, gdy karnetu się nie przedłuży. Dotychczas obowiązywała zasada, że jeśli abonament nie był kontynuowany, zniżka przepadała.Teraz każda kolejna runda bez kontynuacji to tylko -2%.

Co ważne - od nowego sezonu posiadana zniżka na zakup abonamentów będzie obowiązywała tych, którzy już się zarejestrowali lub zarejstrują się i powiążą konto w programie z systemem sprzedaży biletów i zrobią to przed zakupem karnetu na nowy sezon lub rundę. Każdy karnetowicz tuż po zarejestrowaniu w systemie, powiązaniu konta z systemem biletowym i pierwszej wizycie na Bułgarskiej zyskuje najwyższą możliwą rangę, 2000 punktów na start i dostęp do szeregu wyjątkowych nagród. Od kolejnego sezonu do profilu w programie LECHICI przypisana też będzie zniżka lojalnościowa na zakup karnetu.

Warto pamiętać, że posiadana zniżka lojalnościowa to nie jedyna możliwość obniżenia ceny karnetu. Zbierane w programie LECHICI punkty można bowiem również wykorzystać na ten cel.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij