2014-03-07 00:00 Justyna Gdowska

Karnet za friko, czyli licz znajomych

Masz znajomych, których jeszcze nigdy nie było przy Bułgarskiej na meczu Lecha, a sam co spotkanie kibicujesz Kolejorzowi z trybun INEA Stadionu?

Masz znajomych, których jeszcze nigdy nie było przy Bułgarskiej na meczu Lecha, a sam co spotkanie kibicujesz Kolejorzowi z trybun INEA Stadionu? Zaraź ich swoją pasją do poznańskiej drużyny, przyprowadź na mecz i odbierz zniżkę na kolejny karnet!

Jeden znajomy = dziesięć złotych

Najlepiej kibicuje się w gronie przyjaciół. A Ty, im większą liczbę stadionowych debiutantów weźmiesz ze sobą, tym większą zniżkę zarobisz. Za każdego nowego kibica w niebiesko-białych barwach dostajesz dychę na kolejny karnet. Jeśli masz karnet Wiosna 2014, to zostały Ci już tylko 3 mecze, podczas których możesz sobie zagwarantować karnet Play-Off za friko. Jak? Wystarczy że przyprowadzisz na Bułgarską dwunastu nowych kibiców*.

Jak to działa?

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto na kartakibica.lechpoznan.pl, wejdź w podgląd swojego konta klikając adres email, wybierz zakładkę "Polecanie".

Krok 2. Skopiuj link znajdujący się przy akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" i wyślij go do zaproszonej osoby.

Krok 3. Zaproszona osoba musi wejść na stronę z otrzymanego linka. W plikach cookies komputera zapisze się informacja o przystąpieniu do akcji.

Krok 4. Osoba zaproszona kupując bilet przez Internet w okienku "Polecenie" potwierdza Twoją tożsamość, która powinna pojawić się w nim automatycznie (jeśli Krok 3. został wykonany zgodnie z instrukcją).

Dokładną instrukcję "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" znajdziesz tutaj >>>

Z chwilą, w której zaproszona przez Ciebie osoba kupi bilet na mecz, wyślemy do Ciebie e-maila z potwierdzeniem, a na Twoim koncie pojawi się 10 dodatkowych punktów. Każdy punkt to 1 zł.

W akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" ważne są wszystkie bilety na mecze kupowane przez nowych kibiców Lecha Poznań, czyli osoby które przez swoje konto na kartakibica.lechpoznan.pl nie dokonywały jeszcze żadnych zakupów. Z akcji wyłączone są bilety Hospitality (strefy Silver, Gold i Platinum) oraz Sektor Rodzinny.

Regulamin akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" >>>

*Cena karnetu Play-Off jest uzależniona od liczby meczów.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij