2019-02-09 00:00 Lilianna Szymczak

Wiosną ważne mecze przy Bułgarskiej - kup karnet

Przed nami emocjonujące mecze przy Bułgarskiej, dlatego już od początku rundy bądź razem z nami. Wspólnie pokażmy, że jesteśmy #MocniRAZEM!

Emocje do samego końca

Przed nami wiosna pełna piłkarskich emocji. Przy Bułgarskiej czekają nas jeszcze mecze z Legią Warszawa, Arką Gdynia, Górnikiem Zabrze i Pogonią Szczecin. Część zasadniczą sezonu zamkniemy starciem z Jagiellonią Białystok. Z każdą z tych drużyn niebiesko-biali mają rachunki do wyrównania po rundzie jesiennej i nie zakładamy innej opcji jak trzy punkty w każdym z tych starć!

Karnet się opłaca

Chociaż pierwszy wiosenny mecz już za nami, karnety Wiosna19 lub Wiosna19+Runda Finałowa cały czas jednak się opłacają! Oszczędność jest duża, a posiadaczom abonamentów i uczestnikom programu LECHICI przysługuje wiele korzyści, m.in. dedykowana oferta handlowa, zakup biletów dla najbliższych w przedsprzedaży czy zniżki lojalnościowe na zakup kolejnych karnetów.

Wszystkie benefity z nabycia abonamentu znajdziesz tutaj >>>
Warto być z nami przy Bułgarskiej na wiosnę! Wybrany karnet możesz kupić tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij