2023-08-30 12:15 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Karlström w kadrze Szwecji

Jesper Karlström to kolejny piłkarz Lecha Poznań, który został powołany do reprezentacji narodowej na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostwo Europy. Szwedzki środkowy pomocnik będzie miał szansę zagrać o punkty przeciwko Estonii i Austrii.

Szwedzi zajmują w tym momencie trzecie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do Euro 2024. Mają na koncie trzy punkty i ustępują prowadzącym Austriakom, a także Belgom. Dlatego wrześniowe starcia są dla ekipy selekcjonera Janne Anderssona niezwykle ważne. Najpierw 9 września Skandynawowie walczyć będą na wyjeździe z Estonią, a trzy dni później w Solnie podejmować będą liderującą Austrię.

W gronie 26 zawodników powołanych na te dwie gry znalazł się jeden z czwórki Szwedów z Lecha - Jesper Karlström. Środkowy pomocnik może w ostatnim czasie liczyć na regularne nominacje do kadry narodowej, dla której zagrał do tej pory 13 razy.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij