2022-06-23 19:03 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Kadrowicze już w treningu

Piłkarze Lecha Poznań w czwartek po południu mają zaplanowane towarzyski mecz z Pogonią Szczecin. Przed południem na zgrupowaniu w Opalenicy odbył się jednak trening, na którym byli już kadrowicze - Nika Kvekveskiri oraz Lubomir Šatka. W czwartek wieczorem do drużyny mistrzów Polski dotrze Jesper Karlström.

Jeśli chodzi o kadrę na letni obóz, to już wcześniej dotarli zawodnicy, którzy w końcówce maja i na początku czerwca występowali w juniorskich i młodzieżowych kadrach Polski, czyli Michał Skóraś, Jakub Antczak, a także wracający z wypożyczeń Antoni Kozubal i Filip Szymczak. Oni są już w treningu od początku tego tygodnia.

Wciąż jednak brakowało trzech kadrowiczów z pierwszych reprezentacji, którzy w czerwcu występowali w Lidze Narodów. To Nika Kvekveskiri, Lubomir Šatka oraz Jesper Karlström. Dwaj pierwsi pojawili się już w Opalenicy i wzięli udział w czwartkowym, porannym treningu. To była dla nich jednostka wprowadzająca. Wieczorem po sparingu z Pogonią Szczecin w hotelu Remes pojawi się z kolei Jesper Karlström, który ląduje dzisiaj po urlopie w Poznaniu.

Pierwszy mecz o stawkę mistrzowie Polski zagrają we wtorek, 5 lipca - przy Bułgarskiej o godzinie 20 ich przeciwnikiem będzie Karabach Agdam z Azerbejdżanu.

Następne mecze

Wtorek 05.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Karabach Agdam
Sobota 09.07 godz.20:10
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij