2022-11-09 14:53 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Julia Przybył powołana na Talent PRO

Zawodniczka zespołu Lech Poznań UAM, Julia Przybył otrzymała powołanie na zgrupowanie Talent PRO kobiet, które odbędzie się pod koniec listopada w Siedlcach.

Na zgrupowanie, które rozpocznie się w dniach 21-25 listopada w Siedlcach powołanych zostało czterdzieści zawodniczek z klubów z całej Polski. Wśród wyróżnionych znalazła się Julia Przybył, piłkarka Lecha Poznań UAM.

Talent Pro to inicjatywa z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej, która ma na celu obserwację najbardziej uzdolnionej młodzieży z naszego kraju. Od kilku sezonów kilkudziesięciu wyróżniających się piłkarzy oraz piłkarek bierze udział w zgrupowaniach, które odbywają się z reguły dwa razy do roku. W ich trakcie mogą oni rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych polskich trenerów i specjalistów od szkolenia.

Następne mecze

Sobota 11.02 godz.17:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań
Czwartek 16.02 godz.18:45
FK Bodø/Glimt
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij