2018-03-13 15:36 Mateusz Szymandera , fot. Marcin Rajczak

Jóźwiak i Gumny powołani do młodzieżowej reprezentacji Polski

Kamil Jóźwiak i Robert Gumny otrzymali powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21. Kadrę prowadzoną przez trenera Czesława Michniewicza w marcu czeka spotkanie eliminacyjne do mistrzostw Europy z Litwą.

Zgrupowanie młodzieżowej drużyny narodowej rozpocznie się w poniedziałek 19 marca i odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim. Po kilku dniach treningów biało-czerwoni zagrają mecz kontrolny z czwartoligową Tarnovią Tarnovo Podgórne. To spotkanie odbędzie się w piątek 23 marca.

Po tygodniowym pobycie w Grodzisku Wielkopolski Polacy wyjadą do Lublina, gdzie we wtorek 27 marca zmierzą się z Litwą. To spotkanie odbędzie się w ramach eliminacji do Euro. Biało-czerwoni po pięciu meczach zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. Do pierwszej Danii tracą jeden punkt.

Awans na Euro zapewnią sobie najlepsze drużyny w każdej z grup oraz cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc. Mistrzostwa odbędą się w czerwcu 2019 roku we Włoszech i San Marino.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij