2016-06-23 14:30 Mateusz Szymandera

Jevtić wraca do Poznania

Darko Jevtić opuszcza zgrupowanie Lecha Poznań. Piłkarz ma problemy z kolanem, które uniemożliwiają mu dalsze treningi. Na piątek ma zaplanowany w stolicy Wielkopolski zabieg. - Za tydzień powinien wrócić do treningów z całą drużyną - uspokaja klubowy lekarz dr Paweł Cybulski.

Szwajcar od początku przygotowań zmaga się z problemem przeciążeniowym w okolicy kolana. - To tzw. kolano biegacza. Uraz polega na nadmiernym napięciu pasma biodrowo-piszczelowego, które wchodzi w kontakt z kością udową. Te dolegliwości nie pozwalają piłkarzowi na normalne trenowanie - tłumaczy lekarz.

Pomocnik w środę wyszedł w podstawowym składzie na spotkanie z Wisłą Płock i miał zagrać 45 minut. W 31. minutach musiał jednak opuścić boisko. Uraz nie pozwolił mu na dokończenie pierwszej części meczu. - W trakcie obozu miał zindywidualizowany trening, ale nie było dużej poprawy, stąd decyzja o zabiegu - zaznacza Cybulski.

W piątek lechita przejdzie zabieg i według planu powinien po kilku dniach dołączyć do drużyny. - Po tym zabiegu ruch jest wskazany, więc bardzo szybko wejdzie do pierwszych treningów - mówi lekarz.

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij