2016-06-28 10:00 Mateusz Szymandera

Jevtić walczy o szybki powrót

Coraz bliżej powrotu na boisko jest Darko Jevtić. Szwajcar obecnie pracuje nad jak najszybszym dołączeniem do kolegów z drużyny. Podczas zgrupowania jednak nie będzie już z nimi trenował.

W czasie, gdy lechici wybiegli na boisko treningowe Darko Jevtić pracował z fizjoterapeutą. - Nie lubię patrzeć jak moi koledzy trenują, a ja pracuję indywidualnie. To mnie denerwuje i mobilizuje do szybkiego powrotu do treningów z drużyną - mówi pomocnik Kolejorza, który jest w coraz lepszej sytuacji zdrowotnej.

Krwiak po piątkowej interwencji medycznej jest coraz mniejszy, ale do końca zgrupowania Jevtić będzie musiał pracować indywidualnie. - Może już delikatnie biegać, jeździć rowerem stacjonarnym i pracować na siłowni - mówi szef sztabu medycznego Lecha Poznań dr Krzysztof Pawlaczyk, który na bieżąco monitoruje sytuację zdrowotną lechitów.

Lechita liczy na to, że po powrocie do Poznania otrzyma zgodę od lekarzy, by wybiec na boisko. - Na pewno z moim kolanem jest lepiej niż jeszcze trzy dni temu. Jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieję, że szybko wrócę do treningów - podkreśla Szwajcar, który ze względu na drobny uraz nie zagra we wtorkowym meczu z Arką.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij