2017-11-14 15:05 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Jeszcze nie w komplecie

Dwudziestu zawodników wzięło udział we wtorkowym treningu Lecha Poznań. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy rozpoczęli już ostatni mikrocykl przed meczem z Sandecją Nowy Sącz.

Sztab szkoleniowy Lecha ma do swojej dyspozycji coraz większą liczbę zawodników. Przed tygodniem trenowało czternastu graczy z pola i trzech bramkarzy, a na początku tego jest ich już trzech więcej. Do dyspozycji trenera Bjelicy jest nie tylko Kamil Jóźwiak, który wystąpił już w sobotnim sparingu, ale także m.in. wracający po kontuzji Mario Situm.

Chorwat nie trenuje jeszcze na sto procent. - To zrób na 70 proc. mocy - mówił podczas wtorkowych zajęć do Situma szkoleniowiec Lecha, który z dużą uwagą przyglądał się zaangażowaniu zawodników podczas treningu. Tym dużo radości sprawiła rozgrzewka przygotowana przez trenera Martina Mayera. – Bardzo fajne ćwiczenie – powiedział Nicki Bille po wykonaniu kilku uderzeń bokserskich poprzedzonych krótkim sprintem.

Na zajęciach zabrakło jeszcze części reprezentantów. Wśród nich Macieja Makuszewskiego i Denissa Rakelsa, którzy w poniedziałek zagrali w reprezentacjach. Nie boisku nie było też Roberta Gumnego - ten we wtorek zagra mecz eliminacyjny z rówieśnikami z Danii. Wspomnień zawodnicy będą do dyspozycji trenera na mecz z Sandecją - na treningu pojawią się w środę.

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij