2021-11-26 10:01 Adrian Gałuszka , fot. Michał Parucki

Jędrzej Łągiewka wystąpi na Lech Conference 2021

Już tylko nieco ponad tydzień pozostał na zapewnienie sobie miejsca na nadchodzące Lech Conference 2021, które odbędzie się w piątek, 3 grudnia w Hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Morasku. W gronie prelegentów nie zabraknie tradycyjnie już przedstawiciela Akademii Lecha Poznań. W tym roku będzie nim trener Jędrzej Łągiewka, który przybliży zagadnienie analizy indywidualnej jako narzędzia rozwoju zawodnika oraz przedstawi na podstawie jednostki treningowej jej praktyczne działanie.

Młodego szkoleniowca można bez najmniejszych wątpliwości określać wychowankiem Kolejorza, zarówno piłkarskim, jak i trenerskim. Od 2005 roku zakładał niebiesko-białą koszulkę, w której był zawodnikiem kolejnych drużyn Lecha, począwszy od zespołu do lat 13, a skończywszy na rezerwach klubu ze stolicy Wielkopolski. W międzyczasie notował także występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Swój rozdział na ławce rozpoczął z kolei od roli drugiego trenera ekip do lat 9 oraz 11, a następnie pierwszego szkoleniowca drugiej z wymienionych.

Następnie sprawował funkcję drugiego trenera zespołu do lat 17, z którym cieszył się z wicemistrzostwa Polski. Po srebrne medale sięgał także już jako szkoleniowiec drużyny do lat 15, którą prowadził wespół z Marcinem Kardelą w latach 2018-2021. Od startu trwającego sezonu ponownie zasilił sztab juniorów młodszych jako drugi trener, a jego zawodnicy okazali się najlepsi podczas niedawno zakończonej rundy w grupie B Centralnej Ligi Juniorów. Ponadto w swojej szkoleniowej karierze funkcjonował jako asystent w sztabie kadry rocznika 2005 w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej, posiada także licencję UEFA A Elite Youth.

W swoim wystąpieniu podczas zbliżającej się konferencji Łągiewka poruszy tematykę analizy indywidualnej jako narzędzia rozwoju zawodnika. Nie zabraknie także części praktycznej, podczas której zilustruje on niektóre wnioski na podstawie archiwalnych nagrań pracy z wychowankami Kolejorza, którzy obecnie są piłkarzami jego pierwszej drużyny.

- W dzisiejszym świecie coraz częściej zwraca się uwagę na indywidualne potrzeby pracownika, ucznia czy członka rodziny. Również w szkoleniu ważne jest to, by stale identyfikować mocne i słabe strony danego zawodnika, a analiza indywidualna po meczach i treningach stanowi do tego bardzo dobre narzędzie. Podczas prelekcji pokażemy również wpływ takiej analizy na sól procesu treningowego, czyli praktykę na boisku - zapowiada swój wykład połączony z częścią praktyczną trener.

Zapisz się na Lech Conference 2021

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej konferencji, należy odwiedzić stronę biletową Lecha Poznań oraz postępować zgodnie z podanymi pod tym adresem instrukcjami.

Nie zwlekaj, zapoznaj się z harmonogramem nadchodzącego wydarzenia i kup bilet na Lech Conference 2021 już dziś!

Konferencja jest certyfikowana, za udział w niej przysługuje pięć godzin do licencji trenerskiej. Żeby je uzyskać, należy zarejestrować się równolegle na stronie pzpn24.pl.*

* Rejestracja na stronie pzpn24.pl nie jest jednoznaczna z otrzymaniem wejściówki na nadchodzące wydarzenie. Tę w dalszym ciągu należy nabyć na stronie biletowej Lecha Poznań.

Następne mecze

Niedziela 06.02 godz.17:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań
Sobota 12.02 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Bruk-Bet Termalica

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij