2020-02-17 08:59 Mateusz Jarmusz , fot. Przemysław Szyszka

IV Olimpiada Wiedzy o Lechu Poznań - eliminacje

W marcu 2020 roku odbędzie się finał czwartej edycji Olimpiady z Wiedzy o Lechu Poznań. Szansę na wzięcie udziału oraz sprawdzenie swojej wiedzy na temat Kolejorza mają wszyscy uczniowie z wielkopolskich szkół podstawowych. By dojść do etapu finałowego, należy najpierw wziąć udział w eliminacjach.

Olimpiada z Wiedzy o Lechu Poznań jest już cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez klub. Udział w niej mogą wziąć uczniowie ze szkół podstawowych, z terenu całej Wielkopolski. W pierwszej edycji zorganizowanej w 2017 roku na pytania odpowiadali uczniowie ze szkół biorących udział w akcji "Kibicuj z Klasą", jednak w kolejnych latach formuła się zmieniła i od tego czasu w olimpiadzie Kolejorza może wziąć udział każdy uczeń z wielkopolskich szkół podstawowych.

Najpierw eliminacje

Pierwszym etapem tegorocznej olimpiady są eliminacje, w ramach których wystarczy odpowiedzieć na dwadzieścia pytań związanych z historią Lecha Poznań. Wszystkich chętnych zachęcamy do rozwiązania arkusza eliminacyjnego znajdującego się w linku poniżej:

Pobierz arkusz eliminacyjny - Olimpiada z Wiedzy o Lechu Poznań

Odpowiedzi prześlij na adres mailowy

Na odpowiedzi czekamy do 1 marca i należy je przesłać drogą mailową na media@lechpoznan.pl. Prosimy o wysyłanie odpowiedzi w formie 1A, 2B, 3A itd. (pierwsze pytanie odpowiedź A, drugie pytanie odpowiedź B, trzecie pytanie odpowiedź A itd.). W mailu prosimy również zawrzeć dane osobowe, numer telefonu kontaktowego oraz szkołę, do której uczęszcza uczeń.

Finał w marcu

Uczniowie z najlepszymi wynikami wezmą udział w finale Olimpiady z Wiedzy o Lechu Poznań, który odbędzie się w czwartek, 26 marca 2020 roku, na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Laureaci olimpiady zostaną nagrodzeni podczas meczu z Pogonią Szczecin, który zaplanowany jest na pierwszy weekend kwietnia.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij