2022-11-13 11:13 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Inwentaryzacja w Stacji Kolejorz Stadion

14 i 15 listopada Stacja Kolejorz Stadion będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji. Naprzeciwko oficjalnego sklepu Lecha w godzinach 10:00-19:00 otwarty będzie punkt, gdzie każdy kibic będzie mógł zaopatrzyć się w odzież, a także klubowe gadżety. 

Stacja Kolejorz mieszcząca się na Stadionie Poznań, będzie zamknięta w najbliższy poniedziałek oraz wtorek. Jeśli miałaś/eś zaplanowaną w tym czasie wizytę w punkcie handlowym przy Bułgarskiej, nic straconego. Naprzeciwko oficjalnego sklepu Lecha w godzinach 10:00-19:00 otwarty będzie niebieski kontener, gdzie każdy kibic będzie mógł zaopatrzyć się w niebiesko-białą odzież, a także klubowe gadżety.

Tam również będzie można zakupić bilety na zwiedzanie stadionu. Z kolei odbiór zamówień internetowych oraz realizacja personalizacji będą możliwe od środy, 16 listopada.

Przypominamy również, że w każdej chwili możesz też skorzystać z zakupów w naszym e-sklepie >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij