2020-05-12 12:12 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Informacja dot. zwrotu biletów zakupionych stacjonarnie na mecz Lech-Legia

W związku z wprowadzeniem drugiego etapu odmrażania gospodarki przez polski rząd, otwarte zostały sklepy oraz punkty obsługowe w centrach handlowych. Oznacza to, że działają m.in. Stacje Kolejorz, w których można otrzymać zwrot za zakupiony bilet na spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa.

Chcąc otrzymać zwrot za bilety osoba dokonująca zakupu (dla siebie oraz/lub w imieniu innych) musi udać się do punktu sprzedaży, w którym dokonała zakupu oraz mieć przy sobie:

  • w przypadku płatności kartą: dowód tożsamości, paragon fiskalny, potwierdzenie płatności z terminala (lub zamiennie wydruk potwierdzenia płatności kartą z rachunku bankowego) oraz kartę, którą fizycznie dokonywana była płatność
  • w przypadku płatności gotówką: dowód tożsamości oraz paragon fiskalny

Realizacja zwrotu biletów zakupionych stacjonarnie potrwa do soboty, 30 maja do godziny 20:00 i możliwa jest wyłącznie w miejscu, w którym została nabyta wejściówka. Nie ma możliwości dokonania zwrotu karty wstępu na mecz Lech-Legia w innym punkcie sprzedaży stacjonarnej.

Zwrot biletu w Stacji Kolejorz Stadion:

Kibice, którzy zakupili wejściówki na mecz Lech-Legia w Stacji Kolejorz Stadion mogą udać się na obiekt przy Bułgarskiej w celu zwrotu pieniędzy za nabyty bilet. Oficjalny sklep Lecha przy stadionie otwarty jest od poniedziałku do piątku (4-8 maja) od 10:00 do 17:00, a w sobotę (9 maja) do godziny 15:00.

Zwrot biletu w Stacjach Kolejorz w poznańskich centrach handlowych:

Od środy, 6 maja realizujemy zwroty biletów zakupionych stacjonarnie w Stacjach Kolejorz w poznańskich centrach handlowych.

Godziny otwarcia punktów sprzedaży:

Stacja Kolejorz Pestka: poniedziałek-sobota 9-21, niedziela 10-20
Stacja Kolejorz Posnania: poniedziałek-sobota 10-22, niedziela 10-21
Stacja Kolejorz Avenida: poniedziałek-sobota 9-21, niedziela 9-20
Stacja Kolejorz Stary Browar: poniedziałek-sobota 10-21, niedziela 11-19

Stoisko klubowe CH King Cross: poniedziałek-sobota 9-21, niedziela- 10-20

Zwrot biletu w oficjalnych punktach partnerskich:

Od piątku, 8 maja realizujemy zwroty biletów zakupionych w punktach partnerskich w całej Wielkopolsce. Lista punktów >>>

Jeszcze raz dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Wszelkie pytania prosimy kierować przez formularz kontaktowy bok.lechpoznan.pl.

#wGóręSerca!

Przypominamy i zachęcamy do tego, żebyś w czasie panującej pandemii wspierał nas dalej i pozostawił zakupioną wejściówkę, którą wykorzystasz na najbliższym otwartym dla publiczności spotkaniu Lech-Legia lub wymienisz ją na voucher #wGóręSerca o podwójnej wartości zwrotu!

Dlatego jeśli Kolejorz jest bliski Twojemu sercu, a swoją wejściówkę zakupiłeś w punkcie stacjonarnym, możesz zadeklarować, że chcesz wesprzeć klub i pokazać, że się z nami solidaryzujesz w tej trudnej sytuacji. Bilet na voucher #wGóręSerca możesz wymienić w punkcie stacjonarnym lub poprzez wiadomość na bok.lechpoznan.pl

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij