2020-09-25 12:54 Lech Poznań

Informacja dot. biletów na mecz Lech-Pogoń

Ekstraklasa S.A. na wniosek Lecha Poznań podjęła decyzję o przełożeniu niedzielnego meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy. W nim Kolejorz miał podjąć przy Bułgarskiej Pogoń Szczecin. W związku z tym, że wielu kibiców miało już zakupione bilety na to spotkanie, klub podjął decyzję o anulowaniu wejściówek i zwrocie pieniędzy.

Co ważne, zakupione bilety nie będą obowiązywać na meczu Lech - Pogoń w nowym terminie spotkania. Jak więc otrzymać zwrot pieniędzy?

  1. Kibic, który kupił bilety przez bilety.lechpoznan.pl, musi zalogować się na konto, z którego dokonał zakupu i przy każdym bilecie zaznaczyć "DOKONAJ ZWROTU". Pieniądze zostaną automatycznie zwrócone z PayU na konto właściciela transakcji.
  2. Kibic, który swój bilet kupił stacjonarnie, musi udać się po zwrot do punktu w którym dokonał zakupu, przy zwrocie należy okazać zakupione bilety oraz paragon, w przypadku płatności kartą dodatkowo należy mieć przy sobie kartę, którą dokonywana była płatność.
  3. Wykorzystane na nabycie biletu vouchery wrócą do ponownego użycia od razu po zrealizowaniu transakcji zwrotu, punkty z programu LECHICI wrócą na konto w ciągu kilku dni roboczych.

Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować na bok.lechpoznan.pl.

Następne mecze

Wtorek 05.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Karabach Agdam
Sobota 09.07 godz.20:10
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij