2013-06-14 00:00 Lech Poznań

INEA sponsorem tytularnym stadionu

INEA Stadion - to nowa oficjalna nazwa stadionu przy ul. Bułgarskiej. Największy w Wielkopolsce alternatywny operator telekomunikacyjny oraz konsorcjum Lecha Poznań i Marcelin Management zawarły 5-letnią umowę.

Pakiet świadczeń sponsorskich, oprócz wprowadzenia nowej nazwy stadionu, obejmuje między innymi jego oznakowanie, świadczenia marketingowe związane ze sponsoringiem tytularnym, oraz realizację dodatkowych wspólnych projektów - sponsora i operatora stadionu.

- Stadion, podobnie jak nasze usługi, wyzwala pozytywną energię i łączy ludzi. Mówimy, że z INEA życie nabiera tempa. Dodatkowo INEA jest operatorem związanym z Wielkopolską. Stąd się wywodzimy i nasza strategia biznesowa zakłada, że tutaj rozwijamy swoje usługi telekomunikacyjne oraz pozyskujemy Klientów. Jesteśmy przekonani, iż sponsoring tytularny stadionu w stolicy Wielkopolski wzmocni budowę naszego wizerunku i rozpoznawalność marki INEA - mówi prezes INEA,  Janusz Kosiński.

INEA jest największym w Wielkopolsce, alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym. W oparciu o sieci NGN (New Generation Network), świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne i dostarcza je zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W jej zasięgu jest ponad 360 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce, a z usług korzysta 170 tys. z nich. Inea oferuje usługi telewizji cyfrowej, dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej oraz usługi mobilne. Jest najbardziej cyfrową siecią kablową w Polsce - ponad 80 proc. abonentów telewizyjnych korzysta z usługi telewizji cyfrowej. W ramach działań społecznie odpowiedzialnych INEA przeszkoliła już blisko 1000 osób w wieku 50+ z podstaw obsługi komputera i Internetu.

- Z wielką radością witamy INEA przy Bułgarskiej. Od dziś wszyscy będziemy się spotykali na INEA Stadionie, który coraz częściej gości poznaniaków i Wielkopolan nie tylko podczas meczów piłkarskich. To miejsce spotkań, fantastycznej rozrywki dla całych rodzin i coraz częściej - poważnych rozmów biznesowych. Bardzo się cieszę, że kończymy negocjacje sukcesem i jednocześnie dziękuję wszystkim innym kontrahentom za zainteresowanie, energię i czas poświęcony na nasze rozmowy - dodaje prezes konsorcjum Lecha Poznań i Marcelin Management, Karol Klimczak.

Następne mecze

Piątek 27.01 godz.20:30
Stal Mielec
vs |
Lech Poznań
Środa 01.02 godz.20:30
Miedź Legnica
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij