2019-02-01 12:22 Mateusz Jarmusz

III Olimpiada Wiedzy o Lechu Poznań - eliminacje

W marcu 2019 roku odbędzie się finał trzeciej edycji Olimpiady z Wiedzy o Lechu Poznań. Szansę na wzięcie udziału oraz sprawdzenie swojej wiedzy na temat Kolejorza mają wszyscy uczniowie z wielkopolskich szkół podstawowych. By dojść do etapu finałowego, należy najpierw wziąć udział w eliminacjach.

Olimpiada z Wiedzy o Lechu Poznań jest już cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez klub. Udział w niej mogą wziąć uczniowie ze szkół podstawowych, z terenu całej Wielkopolski. W pierwszej edycji zorganizowanej w 2017 roku na pytania odpowiadali uczniowie ze szkół biorących udział w akcji "Kibicuj z Klasą", jednak w zeszłym sezonie formuła się zmieniła i od tego czasu w olimpiadzie Kolejorza może wziąć udział każdy uczeń z wielkopolskich szkół podstawowych.

Najpierw eliminacje

Pierwszym etapem tegorocznej olimpiady są eliminacje, w ramach których wystarczy odpowiedzieć na trzydzieści pytań związanych z historią Lecha Poznań w XXI wieku. Wszystkich chętnych zachęcamy więc do rozwiązania arkusza eliminacyjnego znajdującego się w linku poniżej:

Pobierz arkusz eliminacyjny - Olimpiada z Wiedzy o Lechu Poznań

Odpowiedzi prześlij pocztą lub na adres mailowy

Na odpowiedzi czekamy do 15 lutego. Wydrukowane i rozwiązane arkusze można przesyłać na adres klubu (z dopiskiem "Olimpiada Wiedzy") lub drogą mailową na media@lechpoznan.pl. W przypadku drugiej opcji prosimy o wysyłanie odpowiedzi w formie 1A, 2B, 3A itd. (pierwsze pytanie odpowiedź A, drugie pytanie odpowiedź B, trzecie pytanie odpowiedź A itd.).

"Olimpiada Wiedzy"
KKS Lech Poznań
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Finał w marcu

Uczniowie z najlepszymi wynikami wezmą udział w finale Olimpiady z Wiedzy o Lechu Poznań, który odbędzie się, 12 marca 2019 roku, na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Laureaci olimpiady zostaną nagrodzeni podczas meczu z Górnikiem Zabrze, podczas którego Kolejorz będzie świętował 97-lecie swojego istnienia.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij