2020-06-24 11:46 Wiktoria Łabędzka

"Halo Bułgarska" ponownie nadaje

Trzeci odcinek przedmeczowego studia "Halo Bułgarska" już w środę, 24 czerwca! Od godziny 18:00 będziemy mogli wczuć się w atmosferę kolejnego piłkarskiego widowiska. Przed spotkaniem Lecha Poznań z Pogonią Szczecin obejrzycie m.in. rozmowy z Marcinem Kamińskiem oraz selekcjonerem Czesławem Michniewiczem, raporty z obozu Kolejorza, a także analizę gry Christiana Gytkjaera. Zanim jednak na dobre rozpoczniemy myślenie o tym starciu, zebraliśmy Wasze opinie dotyczące studia i postaraliśmy się na nie odpowiedzieć.

Otrzymaliśmy wiele opinii nt. studia "Halo Bułgarska". Chcemy być lepsi, dlatego sugestie wyrażone w ankiecie są dla nas bardzo ważne. Odpowiadając na kilka z nich, chcielibyśmy rozpocząć od kwestii technicznych. Za realizację programu odpowiada wąska grupa osób przebywających w izolacji sportowej. Pracując w takich warunkach pewne trudności są nieuniknione, lecz dokładamy wszelkich starań, by eliminować pojawiające się błędy i stale podnosić jakość projektu.

"Świetny pomysł! Jeszcze więcej interakcji z zawodnikami i trenerem - np. możliwość zadawania pytań przez widzów, wejście do szatni przed meczem i oprowadzenie po pomieszczeniach oraz murawie przez kogoś z ekipy."

Obostrzenia obowiązujące podczas meczu uniemożliwiają nam realizację powyższych podpunktów. Czas przebywania w poszczególnych strefach - w tym przypadku numer 0, do której dostęp ma wyłącznie grupa przebywająca w izolacji sportowej - jest ograniczony. Osoby spoza kadry oraz sztabu nie powinny znajdować się w szatni przed meczem.

Podczas studia "Halo Bułgarska" poprzedzającego mecz z Pogonią Szczecin, kibice otrzymają możliwość zadawania pytań gościowi w studiu.

"Krótsze studio przed meczem, dłuższe po. Bardzo dobrze się słuchało pana Macieja z trenerem Żurawiem."

Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii nt. pomeczowej rozmowy z trenerem Dariusze Żurawiem. Obecność gościa w studiu - po, a także przed spotkaniem - uzależniona jest od możliwości kadrowych oraz czasowych zawodników, a także członków sztabu szkoleniowego. Świadomi zainteresowania, dokonujemy wszelkich starań, by wizyty stały się stałym elementem naszego programu.

"Studio w loży - byłby od razu widok na murawę, rozgrzewkę przed meczem. Robicie dobrą robotę. Gdy będą otwarte trybuny, może jakieś konkursy z biletami jaki nagrodami?"

Osoby odpowiedzialne za realizację studia "Halo Bułgarska" poruszać mogą się wyłącznie po strefie 0. Ze względu na bliski kontakt ze sztabem szkoleniowym oraz zawodnikami znajdują się bowiem w izolacji sportowej. Loże to obręb strefy 2, do której nie mają dostępu.

Co do biletów, wiele zależeć będzie od przebiegu sprzedaży "wejściówek" na mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin. To nietypowa sytuacja, istnieje szereg obostrzeń obowiązujących na trybunach. Środowe spotkanie dostarczy nam odpowiedzi na nurtujące nas pytania, co pozwoli na rozważenie takiej nagrody.

"Będąc w Barcelonie widziałem analizę piłkarzy po meczu. Nie pamiętam wszystkich elementów natomiast na pewno była heatmapa, statystyki z InStat, dodatkowo oceny gry przez gości w studio."

Statystyki dostarczane nam przez podmiot współpracujący z Ekstraklasa S.A. otrzymujemy godzinę lub dwie po meczu, na co nie mamy wpływu. Obowiązujące obostrzenia uniemożliwiają nam zaproszenie osoby spoza izolacji sportowej do studia.

"Studio mogłoby być przy murawie."

Liczba przedstawicieli mediów klubowych znajdujących się w obrębie murawie wynosi 2, co uniemożliwia realizację programu z tego właśnie miejsca.

--------

Z trzecim odcinkiem "Halo Bułgarska" startujemy w środę, 24 czerwca od godziny 18:00. Oglądajcie nas na kanale LechTV na YouTube, a także na naszych kontach w mediach społecznościowych. Sponsorem studia przedmeczowego jest firma Stainer.

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij