2020-06-02 13:13 Wiktoria Łabędzka , fot. Przemysław Szyszka

Halo Bułgarska: krótkie podsumowanie i opinie kibiców

Specyficzne okoliczności związane z pandemią koronawirusa zachęcają do poszukiwania nowych rozwiązań, stąd narodziło się studio Halo Bułgarska, które swoją premierę miało w sobotę, 30 maja. Sześć godzin relacji, osiemnaście rozmów oraz spore zaangażowanie kibiców - oto kilka ciekawych faktów związanych z programem.

Godziny prób, setki metrów kabli, dziesiątki różnorakich sprzętów, wysiłek kilkunastu osób - to wszystko złożyło się na ponad sześciogodzinny program Halo Bułgarska. Studio przedmeczowe cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców Lecha Poznań, którzy chętnie włączali się w zabawy przygotowane przez naszą ekipę medialną. Udzielili oni ponad 50 odpowiedzi na pytania zadane przez prowadzącego Macieja Henszela. Z kolei za pośrednictwem komunikatora Skype z Bułgarską 17 połączyło się czterech fanów - nie tylko z Polski, a także Los Angeles oraz Sajgonu.

Osoby, które zdecydowały się być z nami w to sobotnie popołudnie mogły zobaczyć dwa ciekawe reportaże: "Sztafeta pokoleń" - bezpośrednio nawiązujący do spotkań Lecha Poznań z Legią Warszawa - oraz "W dobie koronawirusa" - ukazujący przygotowania do meczu w zupełnie nowych realiach od kulis. Atmosferę przed poznańsko-warszawską konfrontacją wymieniając argumenty "podkręcili" również przedstawiciele mediów: Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza Poznań) oraz Adam Dawidziuk (Legia.net).

- Cieszy nas pozytywny odbiór studia Halo Bułgarska, którego przygotowanie zajęło nam wiele godzin - mówi Maciej Henszel, rzecznik prasowy Lecha Poznań. - Oczywiście nie obyło się bez drobnych potknięć, ale zdobyte przez nas doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Chciałbym podziękować wszystkim osobom współtworzącym program, a także zapewnić kibiców, że to nie koniec bowiem będziemy nadawać - zapewne w nieco skróconej formie - także przed meczem z Pogonią Szczecin - dodaje.

Dziewięć - dokładnie tyle rozmów z dawnymi zawodnikami Lecha Poznań, przedstawicielami ligi oraz klubu, a także obecnymi graczami zespołu przeprowadzili nasi dziennikarze. Gośćmi naszego przedmeczowego studia byli m.in.:

  • Marcin Animucki - prezes Ekstraklasa S.A.;
  • Maciej Nikodemski - przedstawiciel Sonda Sports;
  • Marcin Wróbel - dyrektor sportowy Akademii Lecha Poznań;
  • Zbigniew Zakrzewski - napastnik Lecha Poznań w latach 2000-2001 oraz 2003-2007;
  • Semir Stilić - pomocnik Lecha Poznań w latach 2008-2012;
  • Karol Linetty - wychowanek Lecha Poznań, zawodnik pierwszego zespołu w latach 2012-2016;
  • Darko Jevtić - pomocnik Lecha Poznań w latach 2014-2020;

Tyle samo wyniosła liczba wejść na żywo, które ukazywały nie tylko perspektywę sztabu szkoleniowego, ale także przedstawicieli mediów przed oraz po meczu. Łącznie nadawaliśmy przez 6 godzin 20 minut oraz 42 sekundy. Całość do obejrzenia na kanale Lech TV w serwisie YouTube.

Halo Bułgarska: studio przedmeczowe

Halo Bułgarska: studio pomeczowe

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij