2013-03-02 00:00 Jakub Szymczak

Gwardia Koszalin - Lech Poznań ME 1:1

W swoim drugim i zarazem ostatnim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Kołobrzegu, drużyna Lecha Poznań ME zremisowała z trzecioligową Gwardią Koszalin 1:1. Bramkę dla podopiecznych Patryka Kniata zdobył Piotr Fontowicz, który w 82 minucie wyrównał rezultat spotkania.

- W ostatnim meczu w okresie przygotowawczym zawodnicy zaprezentowali dobry poziom sportowy. Spotkania nie wygraliśmy, nie jesteśmy mistrzami sparingów, to prawda. Dzisiaj jednak zdecydowanie poprawiliśmy wiele elementów, które w poprzednich meczach nie funkcjonowały dobrze. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, dlatego tym bardziej cieszy dobra postawa zawodników. W wielu fragmentach zdominowaliśmy rywala i to napawa optymizmem przed rundą wiosenną. Do wtorku jesteśmy w Kołobrzegu, gdzie mamy doskonałe warunki do pracy. Możemy tu przygotować się do spotkania z Górnikiem i przede wszystkim na tym się skupiamy - powiedział po meczu z Gwardią Koszalin, trener Lecha Poznań ME Patryk Kniat.

Gwardia Koszalin - Lech Poznań ME 1:1 (1:0)

Bramka dla Lecha: Fontowicz

Lech ME: Aleksander Wandzel - Franciszek Siwek, Wiktor Witt, Jan Bednarek, Emil Szczupakowski (35. Jakub Marynowicz) - Dominik Chromiński, Adrian Cierpka, Piotr Rymar (46. Szymon Zgarda) - Maciej Orłowski (46. Miłosz Nowicki), Piotr Kurbiel (75. Wojciech Piątek), Dawid Kownacki (75. Piotr Fontowicz)

 

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij