2016-06-04 14:00 Lilianna Szymczak

Grałem w Kolejorzu: Krzysztof Kotorowski

- Jestem chłopakiem z Poznania i jak tu nie kibicować i nie grać w takim klubie jak Kolejorz? To było moje marzenie - mówi Krzysztof Kotorowski o swojej grze w Lechu. 39-latek opowiada przed kamerą LechTV o latach, które spędził w drużynie ze stolicy Wielkopolski.

Kotorowski występował w poznańskim Lechu od 2004 roku. 39-latek z Kolejorzem zdobył dwa tytuły mistrzowskie i dwukrotnie triumfował w rozgrywkach Pucharu Polski. - Mój tata był piłkarzem i grał na pozycji golkipera. Pamiętam doskonale jak siedziałem za jedną z jego bramek i obserwowałem jak bronił strzały kolegów. Ten obraz mam do dziś i przez cały czas siedziało to we mnie - wspomina Kotor.

Poznański golkiper wielokrotnie podkreślał, że już od najmłodszych lat chciał grać na bramce. - Bramkarz jest indywidualistą, ponieważ wychodzi na boisko w innej roli. On chce jakby popsuć ten piłkarski spektakl, bo musi zrobić wszystko, żeby bramki nie padały. Golkiper jest inaczej ubrany, może grać nogami i rękoma. To wszystko jest inne, dlatego od samego początku chciałem to robić - mówi Kotor.

Chcesz się dowiedzieć dlaczego nie doszedł do skutku transfer 39-latka do Iraklisu Saloniki? A może jesteś ciekawy jaki był najtrudniejszy moment w karierze Kotora? To wszystko zobaczysz w specjalnym odcinku "Grałem w Kolejorzu" z udziałem Krzysztofa Kotorowskiego. Zapraszamy do obejrzenia!

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij