2020-10-16 10:11 Lech Poznań

Gomez gra dalej z Kolejorzem

Multibrandowe salony stacjonarne oferujące najnowsze kolekcje marek premium i luksusowych oraz internetowy dom mody Gomez pozostają partnerem Lecha Poznań. Nowa umowa obowiązywać będzie przez kolejne dwa lata. - Cieszymy, się, że możemy wspierać lokalny zespół, który - tak jak naszą firmę - charakteryzuje praca u podstaw, a także rozwój i duże europejskie ambicje, do których podchodzimy ze znaną w Wielkopolsce pasją, odwagą i wytrwałością - mówi Bartosz Ćmielewski, przedstawiciel marki Gomez.

- Współpraca Kolejorza z Gomez trwa już siedem lat i można śmiało powiedzieć, że jesteśmy partnerami na dobre i na złe. Dlatego bardzo cieszymy się, że nasza działalność będzie dalej kontynuowana. W czasie trwania umowy zorganizowaliśmy razem m.in. konkursy dla kibiców, sesje zdjęciowe lechitów czy wspólne spoty reklamowe. Warto również zaznaczyć, że klienci Gomez są kibicami Lecha i bardzo często wspólnie kibicujemy Kolejorzowi przy Bułgarskiej, co bardzo nas cieszy - wylicza Jan Wojciak, dyrektor działu sprzedaży B2B.

- Dzięki współpracy markę Gomez można było oglądać podczas najważniejszych rozgrywek ostatnich sezonów m.in.: na stadionowych nośnikach reklamowych czy w Strefach Premium. Będąc Sponsorem Premium z dumą prezentowaliśmy nasze logo na spodenkach pierwszej drużyny Kolejorza - dodaje Bartosz Ćmielewski, przedstawiciel marki Gomez.

Nasz partner odzieżowy poza ekspozycją swojego logo na obiekcie przy ulicy Bułgarskiej, ubiera również szkoleniowców Lecha w elegancką odzież i obuwie z najnowszych kolekcji znanych i cenionych marek premium i luksusowych.

- Przedłużenie umowy to dla nas naturalna kontynuacja owocnej współpracy. Cieszymy, się, że możemy wspierać lokalny zespół, który - tak jak naszą firmę - charakteryzuje praca u podstaw, a także rozwój i duże europejskie ambicje, do których podchodzimy ze znaną w Wielkopolsce pasją, odwagą i wytrwałością. Niezmienianie cieszymy się, że możemy wspierać poznański zespół w tak ważnych i wzniosłych dla niego momentach. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa w Lidze Europy i nie tylko! - kończy Bartosz Ćmielewski, przedstawiciel marki Gomez.

Następne mecze

Niedziela 25.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia
Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij