2016-06-23 17:40 Mateusz Szymandera

Gierka po treningu

- Gramy o duże piwo - zarządził po czwartkowym treningu trener Jan Urban. Trenerzy, fizjoterapeuci, a także skauci i analitycy, którzy przyjechali na dwa dni na zgrupowanie wybiegli na boisko i zmierzyli się w 40-minutowej gierce.

Po jednej stronie stanął trener Jan Urban, którego wspierali jego asystent Kibu Vicuna, trener bramkarzy Andrzej Dawidziuk, lekarz Paweł Cybulski, fizjoterapeuta Paweł Tota, trener od przygotowania fizycznego Cesar Sanjuan-Szklarz, analityk Jacek Terpiłowski oraz szef działu skautingu Tomasz Wichniarek.

W przeciwnej drużynie wystąpili fizjoterapeuta Maciej Łopatka, który bronił dostępu do bramki, a także trenerzy Andrzej Kasprzak i Mirosław Kmieć, specjalista ds. suplementacji Maciej Smuniewski, kierownik drużyny Mariusz Skrzypczak oraz skauci Armin Bessler i Łukasz Mika.

I to ta druga drużyna szybko, bo już w 2. minucie gierki objęła prowadzenia. Z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował Mateusz Kamowski. Na kolejne trafienie trzeba było czekać niemal do końca pierwszej części spotkania, która była bardzo zacięta. Po bardzo ładnej akcji dobrym uderzeniem popisał się Bessler.

"Żółci" prowadzi 2:0 i byli blisko zwycięstwa. Cały czas jednak musieli uważać na groźne akcje rywali. Po jednej z nich bliski zdobycia bramki był Tomasz wichniarek, ale Maciej Łopatka był czujny i wyszedł z bramki. Ta akcja miała decydujący wpływ na przebieg gierki. Chwilę później Andrzej Kasprzak podwyższył prowadzenie na 3:0 i niemal odebrał szansę na zwycięstw drużynie, której dowodził trener Jan Urban.

Jego zespół zdobył honorową bramkę w przedostatniej minucie gierki za sprawą analityka Jacka Terpiłowskiego. To jednak nie była ostatnia bramka, która padła w tym meczu. Dobrze pod bramką "Granatowych" zachował się Maciej Smuniewski, który skierował piłkę do pustej bramki. Futbolówka chwilę wcześniej odbiła się od słupka po uderzeniu Andrzeja Kasprzaka.

GRANATOWI - ŻÓŁCI: 1:4

Bramki: Terpiłowski (39.) - Kamowski (2.), Bessler (17.), Kasprzak (36.), Smuniewski (40.)
Granatowi: Paweł Cybulski, Jacek Terpiłowski, Cesar Sanjuan-Szklarz, Tomasz Wichniarek, Andrzej Dawidziuk, Paweł Tota, Jan Urban, Kibu Vicuna
Żółci: Maciej Łopatka, Andrzej Kasprzak, Mirosław Kmieć, Maciej Smuniewski, Mariusz Skrzypczak, Mateusz Kamowski, Armin Bessler, Łukasz Mika

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij