2016-02-01 15:00 Mateusz Szymandera fot. Adam Ciereszko

Formella opuścił zgrupowanie

Dariusz Formella opuścił zgrupowanie Lecha w hiszpańskim Alhaurin el Grande. Piłkarz zostanie wypożyczony na pół roku do pierwszoligowej Arki Gdynia.

 

Dariusz Formella opuścił zgrupowanie Lecha w hiszpańskim Alhaurin el Grande. Piłkarz zostanie wypożyczony na pół roku do pierwszoligowej Arki Gdynia.

20-letni pomocnik przed poniedziałkowym treningiem pożegnał się z kolegami oraz sztabem szkoleniowym. Jeszcze przed podpisaniem umowy wypożyczenia wróci do Poznania, a po przejściu testów medycznych dołączy do Arki, która w poniedziałek wyjechała na obóz w Gniewinie.

Gdynianie po rundzie jesiennej zajmują pozycję wicelidera pierwszej ligi ze strarą punktu do pierwszej w tabeli Wisły Płock. Za ich plecami znajduje się Zagłębie Sosnowiec, które ma trzy punkty mniej od Arki.

Jesienią Formella wystąpił w 36 spotkaniach. Czternaście z nich zaczął od pierwszej minuty. Zdobył jedną bramkę.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij