2013-10-25 00:00 Justyna Gdowska, fot. Adam Ciereszko

FOGO nowym sponsorem Lecha Poznań

Firma Agregaty FOGO Sp. z o.o. została nowym sponsorem Lecha Poznań. Umowa zawarta jest do końca sezonu, czyli 30 czerwca 2014 roku. To początek długofalowej współpracy obu firm.

- Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy kolejnego sponsora Premium, firmę wielkopolską, obecną w sporcie już od lat. FOGO to solidny partner do współpracy, który z pewnością da nam zastrzyk dodatkowej energii - powiedział Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań.

Ze współpracy cieszy się również prezes firmy, której logo znajdzie się na rękawku koszulek piłkarzy Lecha Poznań. - Jest to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się że przy pomocy Lecha będziemy dalej się promować. Produkujemy energię i chcemy tę energię Lechowi przekazać, żeby odnosił sukcesy sportowe. Organizacyjnie już jest mistrzem świata - powiedział Tomasz Błaszak, prezes firmy Agregaty FOGO.

Firma Agregaty FOGO Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych. Na przestrzeni lat wypracowała szeroką gamę niezawodnych produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych norm, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Wysoka jakość produkcji osiągana jest dzięki nieustannym inwestycjom. Ponadto firma prowadzi też aktywne działania handlowe i marketingowe.

Następne mecze

Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Środa 15.07 godz.20:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij