2014-03-04 00:00 Justyna Gdowska

Fitness na murawie

Be fit - znacie to hasło? W Dzień Kobiet będzie motywem przewodnim na INEA Stadionie. Godzinne crossbodhy z piłkarzami Lecha Poznań to zdecydowanie najlepsza opcja na 8 marca dla wszystkich poznanianek. 

Be fit - znacie to hasło? W Dzień Kobiet będzie motywem przewodnim na INEA Stadionie. Godzinne crossbodhy z piłkarzami Lecha Poznań to zdecydowanie najlepsza opcja na 8 marca dla wszystkich poznanianek.

Szał ciał

Startujemy w sobotę o 12:00. Muzyka, świeże powietrze, 100 ćwiczących pań, instruktorzy z klubu Cityzen, piłkarze i sztab szkoleniowy Lecha. Czujecie ogień? Prawdziwy szał opanuje Was dopiero wtedy, gdy już tu będziecie. W końcu - ćwiczyłyście kiedyś na stadionie? I to z piłkarzami? Do dzieła!

Energia

Wiemy, że przy okolicznościach w jakich będziecie ćwiczyć, rodzaj zajęć schodzi na drugi plan, ale jednak - czym jest crossbodhy? Trochę treningu sportowego, trochę aerobiku, ćwiczenia izometryczne, izokinetyczne i ogólnorozwojowe. Jedno jest pewne - na dobry początek swojego święta dostaniecie porządny wycisk, a Wasze ciała zamienią się w wulkany energii.

Zapisy

Już wiecie co robicie w sobotę w samo południe? Pozostaje tylko się zapisać. Na zgłoszenia czekamy do piątku do godz. 12:00 pod mailem dzienkobiet@lechpoznan.pl. Wyślijcie nam swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Zapiszcie się, potrenujcie w oryginalnych warunkach, a na koniec zgarnijcie autografy i fotki z piłkarzami. Brzmi dobrze? Pospieszcie się, mamy tylko sto miejsc, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij