2014-03-08 00:00 Justyna Gdowska

Fit Dzień Kobiet

Góra, dół, wymach, wyprost, skłon! Tak wyglądał 8 marca na INEA Stadionie.

Góra, dół, wymach, wyprost, skłon! Tak wyglądał 8 marca na INEA Stadionie. 100 pań zaczęło swoje święto od fitnessu na murawie w towarzystwie piłkarzy Lecha Poznań. Była piękna pogoda, słońce, błękitne niebo i ponad sto uśmiechniętych twarzy. Ogień!

Pierwszy raz

Dzień Kobiet przy Bułgarskiej? Nie inaczej! Instruktorzy z Cityzenu poprowadzili zajęcia fitness bez żadnej taryfy ulgowej. Był wycisk, pot i szybkie tempo. Panie zgodnie stwierdziły jednak, że ewentualne zakwasy nie mają najmniejszego znaczenia, gdy można ćwiczyć ramię w ramię z zawodnikami Kolejorza. Fitness przyciągnął na Bułgarską również nowe twarze. Dla części z pań była to pierwsza wizyta na INEA Stadionie, ale jak zgodnie zapowiedziały, na pewno nie ostatnia.

Chłopaki z Bułgarskiej

Po godzinnym Crossbodhy, czyli ćwiczeniach aerobowych, izokinetycznych i ogólnorozwojowych, na panie czekała niespodzianka. Od chłopaków z Bułgarskiej, czyli zawodników Kolejorza, każda z uczestniczek dostała kartkę z życzeniami oraz różę. Dziś bowiem piłkarze do serc swoich fanek trafiali nie bramkami, a kwiatami. Po treningu nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy, a każda z pań oraz panowie, którzy dopingowali swoje sportsmenki z trybun, mogli zwiedzić INEA Stadion.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij