2021-12-13 11:39 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Firma JTC dalej z Kolejorzem

Poznańska firma JTC w minionych dniach przedłużyła współpracę z Lechem Poznań. Nowa umowa między Kolejorzem a Partnerem Technologicznym Klubu będzie obowiązywać przez najbliższe trzy lata.

Firma JTC od wielu lat jest obecna w Lechu Poznań. Pierwsza umowa pomiędzy dwoma dużymi poznańskimi markami została podpisana w marcu 2014 roku. Teraz parafowano nowy dokument, który obowiązywać będzie przez najbliższe trzydzieści sześć miesięcy, a świadczenia obejmują kompleksowe usługi informatyczne oraz współpracę marketingową, ponadto logo marki będzie widoczne w przestrzeniach obiektu przy ulicy Bułgarskiej.

Warto podkreślić, że to już kolejna istotna umowa, która została podpisana przez Kolejorza w tym ważnym roku, roku stulecia Klubu. - Cieszymy się na kontynuowanie już blisko ośmioletniej współpracy, dzięki której możemy dalej wspólnie działać i rozwijać organizacyjnie Klub - przyznaje Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów Lecha Poznań. - Wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów z branży IT pomaga nam w optymalny sposób wykorzystywać zasoby informatyczne m.in. odpowiednio zarządzać, administrować oraz serwisować wszelkie niezbędne oprogramowania - dodaje.

Na mocy podpisanej umowy firma JTC została Partnerem Technologicznym Lecha Poznań. - Jesteśmy z Klubem od lat i robimy wszystko, by sprostać dużym oczekiwaniom oraz wymaganiom jakie są stawiane przed Lechem w obszarze bezpieczeństwa danych, a także zawsze sprawnych systemów IT. Osobiście jestem wielkim kibicem Kolejorza i ta współpraca ma dla mnie dodatkowy wymiar. Pojawiam się na niemal każdym meczu przy Bułgarskiej, kibicuję ze Stref Premium, gdzie wspieram lechitów wraz ze swoimi partnerami biznesowymi - mówi Jacek Trzeciak, właściciel firmy.

O JTC

Przedsiębiorstwo JTC istnieje na polskim rynku już od 1993 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest outsourcing usług IT. JTC dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne opierając się na najnowszych technologiach i swoim wieloletnim doświadczeniu, a z usług firmy korzysta wiele przedsiębiorstw z różnych branż.

Następne mecze

Czwartek 18.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
F91 Dudelange
Czwartek 25.08 godz.20:30
F91 Dudelange
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij